Wpis z mikrobloga

  • 227
Młoda kobieta zaczyna poważne chorować i przestaje przynosić dochód-jej chłopak/partner/mąż zaczyna się nią opiekować i przejmuje obowiązki domowe, razem starają się przezwyciężyć przeciwności losu.

Młody mężczyzna zaczyna poważnie chorować i przestaje przynosić dochód-"Ja nie pisałam się na bycie opiekunką i żywicielką! Chciałam się bawić z mokebe i Juanem a nie obiegać warzywo! Radź sobie sam"

#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jesli chcesz miec dziecko a partnerka je usunie zglaszasz to na policje I ona prawnie odpowiada


@skrobaczka: Sorry, ale czytałaś w ogóle przepis na który się powołujesz? Takie troche #januszeprawa Art 152 mówi o odpowiedzialności osoby która ten bezprawny zabieg aborcji wykonuje, a nie o odpowiedzialności kobiety. Kobieta poddająca się bezprawnej aborcji nie popełnia żadnego przestępstwa w Polsce, w razie przypału odpowiada tylko lekarz. Także takie gadanie
  • Odpowiedz
@scotieb:

Młoda kobieta zaczyna poważne chorować i przestaje przynosić dochód-jej chłopak/partner/mąż zaczyna się nią opiekować i przejmuje obowiązki domowe, razem starają się przezwyciężyć przeciwności losu.

Bo to przecież kobiety sa znane z tego, że porzucają swoje chore dzieci, co nie? XDD
  • Odpowiedz