Wpis z mikrobloga

  • 227
Młoda kobieta zaczyna poważne chorować i przestaje przynosić dochód-jej chłopak/partner/mąż zaczyna się nią opiekować i przejmuje obowiązki domowe, razem starają się przezwyciężyć przeciwności losu.

Młody mężczyzna zaczyna poważnie chorować i przestaje przynosić dochód-"Ja nie pisałam się na bycie opiekunką i żywicielką! Chciałam się bawić z mokebe i Juanem a nie obiegać warzywo! Radź sobie sam"

#przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruok: Ile razy można wam normickim bezmózgom tłumaczyć o co tu chodzi-tak ludzie są różni i niektórzy mężczyźni np. zdradzają czy zostawiają swoje partnerki z dziećmi i nie jest to tuszowane, kobiety szkalują takich mężczyzn. Natomiast w przypadku gdy kobieta się #!$%@? albo porzuca partnera to te same kobiety usprawiedliwiają jej dokoniania i szukają w tym winy mężczyzny "bo on dostatecznie o nią nie dbał, była znudzona" i inne #!$%@?.
  • Odpowiedz
@scotieb: jedynym bezmózgiem jesteś tu ty, nie moja wina, że masz w rodzinie i wśród znajomych takie 'kobiety' - pozostaje tylko współczuć środowiska, w którym się wychowałeś i w którym przebywasz :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ruok Jestem bezmozgem bo obserwowałem różne środowiska i wyciągnąłem wnioski że ludzie generalnie sa tacy sami. Żyjesz w jakiejś bańce nie dopuszczając do siebie oczywistości które zmieniłyby twój pogląd
  • Odpowiedz
@Arachnofob to większość mężczyzn by się chciało zrzec dziecka, a państwo jest ostatnie by to za dziecko płacić. Decydując się na włożenie #!$%@? do kobiety której nie jesteś pewny na matkę swoich dzieci ryzykujesz ciążę i później alimenty, takie to proste. Ruchanie to właściwie zgoda dwóch osób na posiadanie potomostwa, a to że ty nie chcesz, a zabezpieczenie nie zadziała to już za późno. Potomstwo zawsze też może urodzić się nie
  • Odpowiedz
to większość mężczyzn by się chciało zrzec dziecka, a państwo jest ostatnie by to za dziecko płacić


po 1 - zrzeczenie się w ten sposób dziecka nie skutkowałoby alimentami z funduszu alimentacyjnego
po 2 - można by to rozwiązać w ten sposób jak w przypadku zaprzeczenia ojcostwa... facet ma 6 miesięcy na decyzję a później nie ma prawnych możliwości zaprzeczenia i w tym wypadku zrzeczenia się

Decydując się na włożenie #!$%@? do kobiety której nie jesteś pewny na matkę swoich dzieci ryzykujesz ciążę i później alimenty, takie to proste.
  • Odpowiedz
@Arachnofob tak samo trudne do zweryfikowania jest czy mężczyzna został wrobiony w dziecko, czy się spuszczal i miał gdzieś xd

Jak odpowiedzialność jednostronna, kobieta też ma to dziecko i jest uziemiona z nim na wiele lat, musi się nim zajmować i na nie płacić, to jak jednostronna?

To sobie wyobraź teraz te wszystkie kobiety w ciąży i mężczyzn którzy mają 6 miesięcy na pozbycie się ojcostwa xd to raczej większość sebkow
  • Odpowiedz
@RustyJames

Jak facet miał to gdzieś to kobieta ma większą możliwość antykoncepcyji i może usunąć.

No jednostronna. Kobieta może usunąć, oddać, ma większe możliwości zabezpieczenia się i za każdym razem facet nie ma nic do gadania. Facet ma tylko ponosić odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
@Arachnofob: ale wiesz ze aborcja na zyczenie jest w pl nielegalna? Jesli chcesz miec dziecko a partnerka je usunie zglaszasz to na policje I ona prawnie odpowiada, jak nie chcesz miec dziecka to sie zabezpieczasz (prezerwatywy albo inne metody ktore daja pewnosc mezczyznie, a nie kobiecie), w czym widzisz problem?
  • Odpowiedz
Jesli chcesz miec dziecko a partnerka je usunie zglaszasz to na policje I ona prawnie odpowiada,


@skrobaczka: xDDD

podaj mi przepis w takim razie xDDDDDDD

nie słyszałaś o tym, że aborcji można dokonać w Czechach? W Niemczech?
  • Odpowiedz
@Arachnofob może zrzec się prawa i obowiązków, kosztuje to tylko 500 zł przez 20 kilka lat. Nikt na twoje dziecko nie będzie płacił. Objetnie ile ktoś ma wyboru zapezpieczeń, zabezpieczasz się raz, używaj prezerwatyw i po problemie. Co do wyboru, że kobieta ma wybierać partnera to wiadomo, tak samo jak facet powinien wybierać odpowiednią kobietę, a nie płakać.

Zostawienie dziecka w domu dziecka też kosztuje, nie mógłbyś sobie od tak tego
  • Odpowiedz