Wpis z mikrobloga

@premo: sam ze sobą nie piszesz przecież, hmmm ;p
a Ty wiedziałeś, że paczka w tym przypadku nie trafiła na sortownie, stąd brak jakichkolwiek wpisów? ;)
  • Odpowiedz
@quercy: a ty myślisz, że kurier wyciągnął paczkę z paczkomatu, spojrzał i powiedział
- o, to tylko 50km, #!$%@? z sortownią, pojadę i zawiozę od razu
?
Wiesz w ogóle co to logistyka?
  • Odpowiedz
Raz miałem klienta z tego samego miasta i z powodu braku kontaktu nadałem ją specjalnie w tym samym paczkomacie, pojechała prawie 50km do oddziału i na następny dzień wróciła xD Tak musi być.


@NaChMiNick: bo #!$%@?łeś i źle nadałeś xD nie musi nigdzie jechać, jeżeli ją w odpowiedni sposób nadasz. Wtedy taka "przesyłka" kosztuje jakieś 4 złote i jest do odebrania sekundę po tym, jak zamkniesz skrytkę.
  • Odpowiedz
Paczka nadana w paczkomacie do tego samego Paczkomatu zawsze jedzie do oddziału a później wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NaChMiNick: nigdzie nie jedzie i nie wraca. Chyba, że ktoś jej nie umie nadać.
  • Odpowiedz
Ale ja nadaję jako firma i tylko paczki z Allegro Paczkomaty InPost( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale dobrze wiedzieć, że jest taka opcja


@NaChMiNick: aż sobie sprawdziłam, wtedy też kosztuje 4 złote i jest od razu do odebrania.
  • Odpowiedz
@quercy: Kurierzy a zwłaszcza ci z inpostu lubią przyjeżdżać po paczki wtedy kiedy im wygodnie mimo że masz na przykład umówiony odbiór paczek o 16-17 i nie ma za bardzo co z tym zrobić bo jak 15 firm z okolicy chce odbiór o tej samej godzinie to wiadomo że nie da rady tego ogarnąć jeden kurier w wyznaczonym czasie. Albo po prostu ma wszystkie odbiory ogarnięte szybciej i nie chce mu
  • Odpowiedz
nadałem ją specjalnie w tym samym paczkomacie, pojechała prawie 50km do oddziału i na następny dzień wróciła xD Tak musi być.


@NaChMiNick: jeśli odbiór jest w tym samym paczkomacie co nadanie to wtedy koszt jest 2 czy 3 złote i nie opuszcza paczkomatu w ogóle.
  • Odpowiedz