Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1697
@quercy: przecież odległość ile została od ciebie nadana nie ma znaczenia bo i tak musi trafić do sortowni tak jak każda inna paczka
  • Odpowiedz
@ANDRZ_J: dobra, dam znać po 12 czy, dotarła dzisiaj.

Jestem sfrustrowany, bo sprzedawca poleciał w #!$%@? i nie wysłał w poniedziałek, a do tego jeszcze inpost będzie jak na złość dwa dni wysyłał...
  • Odpowiedz
@quercy: Raz miałem klienta z tego samego miasta i z powodu braku kontaktu nadałem ją specjalnie w tym samym paczkomacie, pojechała prawie 50km do oddziału i na następny dzień wróciła xD Tak musi być.

A paczki do doręczenia wydają o różnych godzinach, spokojnie daj im czas, kurier też człowiek i chce zjeść śniadanie.
  • Odpowiedz
@NaChMiNick: sęk w tym, że patrzyłem na każde zamówienie i wszystkie paczki już o 6 jechały do mnie, a tutaj nawet nie było info o sortownii, a przecież to się po zeskanowaniu aktualizuje automatycznie
  • Odpowiedz
@UberKatze: nie wiem o co chodzi, z drugiego końca Polski nadawane paczki przychodzą do mnie na drugi dzień, a tu, krok od sortownii i doręczenie zajmie 2 dni.
  • Odpowiedz
@quercy: tak na poważnie to to jest tylko InPost, mam Ci udostępnić linka do paczki nadanej w grudniu a odnalezionej w lutym ? ( ͡ ͜ʖ ͡) Zasada ograniczonego zaufania do tej firmy podpowiada, że paczka dotrze kiedy dotrze a czym bardziej nam się spieszy tym większe prawdopodobieństwo, że zginie.
  • Odpowiedz