Wpis z mikrobloga

@skrobaczka: a jeszcze uwielbiam jak mi mówią, że mam mieszkanie, mam samochód, mam motocykl, dobrą pracę itp itd, to jak mogę mieć depresję. No kurde, to jest smutne, że ludzie nie ogarniają, że to po prostu choroba jak każda inna. Chyba jedynie ludzie, którym nic nie wychodzi powinni mieć depresję. I twierdzą, że psychiatra i psychoterapeuta się mylą, bo mam stwierdzoną depresję, zaburzenia obsesyjno kompulsyjne z przewaga myśli natrętnych i
  • Odpowiedz
@djtartini1: Nie wiedziałem, że powiedział coś takiego. Doszedłem do tego samego wniosku w pewnym momencie w życiu, nawet pamiętam dokładnie, w którym miejscu akurat przechodziłem przez ulicę na przystanek.
Teraz czuję się dużo lepiej, choć wstaję co rano sam, sam jem i sam zasypiam.
  • Odpowiedz
@djtartini1: o jezu jakie to jest madre... wiem ze masz to gdzies ale powiem ci ze pracowalem zagranica no i wiadomo nowy kraj szukasz kontaktu z rodakami... a to takie cebulaki byly ze wlasnie tak sie czulem...
  • Odpowiedz
o jezu jakie to jest madre... wiem ze masz to gdzies ale powiem ci ze pracowalem zagranica no i wiadomo nowy kraj szukasz kontaktu z rodakami... a to takie cebulaki byly ze wlasnie tak sie czulem...


@wi1qqqq: Też byłem w takiej sytuacji i doskonale Cię rozumiem. Mało tego zazdroszczę Turkom, Arabom, Czeczeńcom i ogólnie ludom azjatyckim, bo oni trzymają się razem.
  • Odpowiedz
Lecz jako programista i przez to słyszę od rodziny, że po prostu wszystko zbyt łatwo mi przyszło i jakbym musiał pracować ciężko fizycznie to nie miałbym żadnej depresji bo byłbym zbyt zmęczony XD


@Helenus: Skąd wiesz, że to nieprawda? Może coś być w tym sensownego. Jakby nie patrzeć - przez ostatnie 10k lat człowiek jako gatunek odwrócił swoje nawyki o 180 stopni. Przy czym największy zwrot miał miejsce na przestrzeni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skrobaczka: Ja na przykład żałuję, że mój ojciec był pobłaźliwy wobec mnie. Raz w życiu dostałem "w ucho" za podpalenie pola i więcej zapałek w pobliżu trawy się nie tykałem. Tak się obesrałem ojcowskiego gniewu i siły (bolało jak cholera :D). Może gdyby lał mnie profilaktycznie za każdym razem, gdy mając 15 lat wracałem do domu #!$%@? z koleżanką bez imienia bądź za wieczne wagary nie nabawiłbym się później licznych
  • Odpowiedz
@tomek001: Pozazdrościć ojcu kondycji, że da radę lać trzydziestolatka. A tak serio, jeśli trzydziestolatek daje się bić starszemu panu, to każdy ojciec powinien dojść do wniosku, że gdzieś popełnił błąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@svdvlbe: ilość psychologów i psychiatrów powyżej jest zadziwiająca. dobrze że każdy tak łatwo potrafi stwierdzić czyjąś depresję czy jej brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz