Wpis z mikrobloga

@papierowy_ludzik, @Wujo_Stachu: Oczywiście nie twierdzę, że przykro mi z powodu tego, iż ojciec nie #!$%@?ł mnie za zły dzień tygodnia albo trójkę w szkole. Po prostu chciałbym, żeby za niektóre #!$%@? akcje do których się dopuszczałem był pręgież wraz z morałem i postawieniem granicy - tu, za tą krechą synek są już tylko #!$%@? bądź głupie rzeczy których masz nie robić. Mój problem polegał na tym, że nie wymagałem za
  • Odpowiedz
@svdvlbe: Ta z lewej to przykład zwyczajnej atencjuszki. Pamiętam jak na polskim YT było boom na chwalenie się, że ma się depresję, smutna twarz i smutny tytuł filmu a potem kilka dni później wesołe foteczki na instagrama. Teraz młodzi sobie nawet w opisach na fb wpisują "tak mam depresję" dodając do tego "XD". No #!$%@? debile. Nie mówię, że mi nie zdarzało się napisać/powiedzieć czegoś głupiego ale depresja to była ostatnai
  • Odpowiedz
@svdvlbe dla mnie Williams to byl fajny smieszek bo znalem go głównie z pozniejszych filmow. Potem zobaczylem dokument o jego zyciu i po tym przemyslenia mam takie ze od mlodego mial niezle zryty beret i to w negatywnym znaczeniu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@skrobaczka: Niestety jest w tym sporo racji. Depresje u młodych to wynik dobrobytu. Nikt już nie żyje ,,po Bożemu"a system wartości zastąpiono polubieniami. Ludzie się pogubili i cierpią. Nie ma w tym nic zabawnego.
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-: depresja nie ma jednej możliwej formy. Często chory ma okresy leżenia w łóżku i myślenia o śmierci przeplatajace się z okresami względnej poprawy. Bardzo wielu ludzi ukrywa swój stan i funkcjonuje w miarę normalnie. o Williamsie tez mógłbyś tak powiedzieć, w końcu występował, podróżował, brał udział w imprezach... troche go poniosło w tym udawaniu...
  • Odpowiedz