Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018 Jestem takim świeżakiem na rynku i bym za takie grosze nie #!$%@?ł.

Szczególnie w branży która wyraźnie jest nastawiona na oszukiwanie, naciąganie i wręcz okradanie klientów xD

To co słyszałem na rozmowie to się w głowie nie mieści.
  • Odpowiedz
@FatSniper: kup taniej drożej sprzedaj, zobacz co się produkuje blisko Ciebie, wtedy transport masz prawie za darmo. Zastanów się czego potrzebują firmy i ludzie w okolicy, i zalatw to hurtowo. Sproboj znaleźć jakąś niszę. U mnie jest np dużo nowych domów, to mam dla nich teraz garaże drewniane, które firma 30km ode mnie robi za 50%tego za co sprzedaje i jeszcze to montuje.
  • Odpowiedz
@kirk85: 7 k netto na UOP to koszt pracodawcy 12 tys zł . Więc jeśli nie jesteś kluczowym personelem to na taką kasę nie masz co liczyć. Nawet obiecane 4k to są kwoty brutto czyli 2854 na rękę, a koszt 4819 zl. Nikt nie myśli o redukcji klina, podniesieniu kwoty wolnej od podatku w górę na poziom 20 tys rocznie, przesunięcie 2 progu podatkowego w górę. Składki Zusowskie + pit
pd1010 - @kirk85: 7 k netto na UOP to koszt pracodawcy 12 tys zł . Więc jeśli nie jes...

źródło: comment_1TaD5eKvCNsVrAPeHrbtWEyVyekmJpmY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@no_49: wiem o wiele więcej od osób liczących na to że jakieś rtv agd czy junuszexy zapłacą im godne pieniądze. I przestańcie się już użalać bo to, że #!$%@? zarabiacie to tylko wasza wina. Pójść #!$%@?ć byle jak 8h i liczyć na kokosy, zero w was jest przedsiębiorczości. Wcale się nie dziwię, że tak was ruchają na tych wypłatach, ba wy sami im się dajecie. Jak byłem 12 lat temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kolikowski: ale ja nie mówię o sobie, po prostu wiele osób w kraju zarabia słabą kasę, szczególnie tam gdzie Januszexe mogą sobie na to pozwolić czyli wieś i małe miasteczka
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: W sensie na jakie stanowisko, jakie kwalifikacje (czy jesteś tym wykopkiem, który za mniej niż 4 netto do ręki za przekładanie towarów nie będzie się hańbił pracą), jakie miasto etc.
Nie bój żaby, za trzy lata pisiaki wszystkich takich zadowolą ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz