Wpis z mikrobloga

Drogie #4konserwy powiedzcie mi proszę, czemu sprawa tej całej Grety doprowadza was do takiej sraczki i zmasowanych ataków w jej kierunku? Ja wiem, że macie w dupie środowisko i równie dobrze moglibyście oddychać spalinami zamiast tlenu, ale czy naprawdę tak ciężko jest wam używać jakichś logicznych argumentów poza "hehe ale ma brzydki ryj"? I jeszcze to uwielbienie wobec ignorantów pokroju Trumpa i innych starych pryków, którzy nawet nie dożyją konsekwencji swoich działań. Pluję na was mocno #podludzie .
#klimat #neuropa #bekazprawakow #bekazwykopkow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Willy666: pytałem raczej o część związaną z wykorzystywaniem. Jak mogłeś pomyśleć, że mój niepokój wzbudziło to, że nazwałeś ją chorą, skoro to najmniej istotny fragment tamtej wypowiedzi? Nie rżnij głupa.
  • Odpowiedz
pytałem raczej o część związaną z wykorzystywaniem


@kolnay1: nie no, przecież na pierwszy rzut oka widać że to oddolna, spontaniczna inicjatywa. Prawie jak demonstracje w obronie "wolnych sondów" w Warszawie. Wygląda legitymacyjnie.
  • Odpowiedz
@Willy666: rozumiem, że tak ci się wydaje, ale od początku próbuję się dowiedzieć skąd u ciebie taka pewność? Taka wiara bez cienia dowodu naprawdę zalatuje foliarstwem.
  • Odpowiedz
naprawdę zalatuje foliarstwem


@kolnay1: od co najmniej kilkudziesięciu lat wiadomo że ruchy pacyfistyczne i tzw. ekologiczne w Europie czy USA sterowane i finansowane są mniej lub bardziej wprost z Łubianki
  • Odpowiedz
@piekna_gabi: napisal zawodowy troll na etacie wykopa, ktory nie majac pomyslu splodzil wysryw na wstepnie obrazajac ¯\_(ツ)_/¯

Jakby mama nauczyla cie czytac ze zrozumieniem, to bys widzial/wiedzial, ze potem przyznalem sie do pomylki, i gdzie sie "klocilem", z innym trolem (pewnie multikonto bo tak samo tępe wysrywy) ktory zadawal "pytania retoryczne"? XD

Twoja nie wiem czy jest dumna, czy zaluje pewnej decyzji, lecisz na czarna za brak mozgu, nie chce
  • Odpowiedz
@Blackthorn: IMHO najbardziej podłe jest czepianie się jej zaburzeń psychicznych. Gdyby ci tfu! krytykanci choć odrobinę zainteresowali się faktami i nauką, zamiast opiniami opartymi na stereotypach, wiedzieliby że żadna z dolegliwości, na które cierpi Greta, nie wpływa na inteligencję ani na trzeźwą ocenę rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Blackthorn: 16 latka oskarża Bóg wie kogo o zmarnowanie dzieciństwo i życie nie wiadomo z jakiej racji. Nie trzeba być konserwą żeby zapytać "co jest k---a". Ewidentnie jest to dzieciak wykorzystany przez media do zrobienia szumu.
  • Odpowiedz