Wpis z mikrobloga

Drogie #4konserwy powiedzcie mi proszę, czemu sprawa tej całej Grety doprowadza was do takiej sraczki i zmasowanych ataków w jej kierunku? Ja wiem, że macie w dupie środowisko i równie dobrze moglibyście oddychać spalinami zamiast tlenu, ale czy naprawdę tak ciężko jest wam używać jakichś logicznych argumentów poza "hehe ale ma brzydki ryj"? I jeszcze to uwielbienie wobec ignorantów pokroju Trumpa i innych starych pryków, którzy nawet nie dożyją konsekwencji swoich działań. Pluję na was mocno #podludzie .
#klimat #neuropa #bekazprawakow #bekazwykopkow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackthorn: nie widze roznicy miedzy smianiem sie z jej ryja a wysmiewaniem wzrostu czy stanu cywilnego kaczynskiego, dla mnie obie grupy sa mocno z-----e i obie daja sobie grac na emocjach zamiast pomyslec samemu lub poszukac roznych informacji w internecie to zyja w swoich bańkach informacyjnych i poklepuja sie nawzajem po ramionach myslac ze maja racje. Strasznie podatni na manipulacje jestescie
  • Odpowiedz
@rybsonk: po twoich wypowiedziach i zawodzie wrozki (ktory to tez ci nie wychodzi, a jest atrybutem 15letnich specow z wypoka) wnioskuje, ze jutro pokazesz ta wypowiedz pani od polskiego i ona ci wyjasni, co jest napisane, wytlumaczy dobor slow i kontekst, bo widocznie jeszcze tego nie przerabialiscie, tak jak nie przerabialiscie, co to sa pytania retoryczne xD

Wybacz nie chce mi sie tlumaczyc jakiemus randomowi ktory nie zrozumial prostego zdania, nie placa mi za to ¯\_(ツ)_/¯ Takze nie wołaj O/

przecież przyznał się do błędu pisząc że przyznał się do błędu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackthorn: Konserwy tylko stwierdzają fakt. Ona ma rzeczywiście straszny ryj. Aż mi się gorące odechciało przeglądać jak ja widzę w co drugim wpisie. A nie wiem co czarnolostowac aby tego nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blackthorn Jeśli o mnie chodzi, to zdaje sobie sprawę z tego jakim zagrożeniem jest globalne ocieplenie. Jednak wysyłać przeciw osobom, które nie posiadają takiej wiedzy młode dziewczę, które tupie nogą i "żąda" jedynie powoduje, że nawet osoby które już były na granicy tego, aby uznać że może faktycznie problem istnieje i warto coś zacząć robić, cofają się do wcześniejszych poglądów. Jej wystąpienie przekonało jedynie przekonanych i utworzyli kółko wzajemnej adoracji. Nie
  • Odpowiedz
@Willy666: przecież cały ten wątek odnosi się do hejty i ton gówna jakie co niektórzy leją na dziewczynę. Więc tłumaczenie tego troską o dzieci, jest trochę pokrętne.
  • Odpowiedz
@Replica: źle że leją. Hejt, jeśli już, powinien lać się na jej rodziców i ich sponsorów. Bo to oni (sponsorzy w pełni świadomie, rodzice być może) wciągnęli ją w to g---o.
  • Odpowiedz