Wpis z mikrobloga

Drogie #4konserwy powiedzcie mi proszę, czemu sprawa tej całej Grety doprowadza was do takiej sraczki i zmasowanych ataków w jej kierunku? Ja wiem, że macie w dupie środowisko i równie dobrze moglibyście oddychać spalinami zamiast tlenu, ale czy naprawdę tak ciężko jest wam używać jakichś logicznych argumentów poza "hehe ale ma brzydki ryj"? I jeszcze to uwielbienie wobec ignorantów pokroju Trumpa i innych starych pryków, którzy nawet nie dożyją konsekwencji swoich działań. Pluję na was mocno #podludzie .
#klimat #neuropa #bekazprawakow #bekazwykopkow
  • 51
  • Odpowiedz
@Blackthorn: z tego co wiem np. taki pan Bolsonaro jest "lewakiem", a tnie Amazonie jak szyszko Puszcze xD Wiec tak, lewaki tak bardzo dbajo o ekologie, a te prawaki to spalinami mogo oddychac, #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Blackthorn:
@ghostface:

Jair Bolsonaro - Prezydent Brazylii od 1.01.2019r., przynaleznisc - Partia Socjalliberalna (Socjalliberalizm - liberalizm socjalny, w USA nazywany jako nowoczesny liberalizm, a w Niemczech jako lewicowy liberalizm)

a to sorry, nie wiedzialem ze liberalizm socjalny to prawica, w fajnym swiecie zyjecie i macie zajebista wiedze xD
  • Odpowiedz
@Dante27: mmm

(...)He is currently a member of the conservative Social Liberal Party. wiki1


In January 2018, former Social Christian politician Jair Bolsonaro joined the party and later converted it into an economically liberal, nationalist, radically anti-communist and social conservative party. The original name remained after the ideological shift, and after Livres (the party's original main wing) left the party and formed their own political movement to continue the party's
  • Odpowiedz
@ghostface: pomylic sie kazdy moze, stac mnie przyznac sie do bledu, nie kazdego jednak stac na dyskusje na poziomie jak widac tylko od razu leca inwektywy, kto tu zrobil z siebie moze nie kretyna (linkujac czesc wypowiedzi przedmowcy i spuszczajac sie nad tym), a buca, to juz ocenia inni czytajacy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Blackthorn:

czemu sprawa tej całej Grety doprowadza was do takiej sraczki


Bo #!$%@?ństwem jest wykorzystywanie dzieci, zwłaszcza chorych, do nie do końca czystych politycznych celów
  • Odpowiedz
Ze co #!$%@?? XD


@Dante27: napisałem, że to pytanie retoryczne. Czemu nie posłuchasz mojej rady i nie skupisz się na tym co czytasz? Wtedy bym nie musiał trzeci raz pisać tego samego
  • Odpowiedz
@Willy666: Co jest takiego nieczystego w ochronie środowiska? Z wykorzystywaniem dzieci się zgodzę, ale nie usprawiedliwia to w żaden sposób obrzucania jej gównem przez wykopowych troglodytów.
  • Odpowiedz