Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kolejna kłótnia z różową tym razem na temat tego że próbuje mną rządzić i groziła że jak spróbuję konopi siewnej z c-d (to ta legalna) to zerwie bo k---a nie będzie mogła na mnie spojrzeć

Po czym k---a? Po tym że zapalę coś co nie uzależnia, coś co jest prozdrowotne, coś co cię wykorzystuje medycznie?
Mirki co sądzicie w związku druga osoba może zabronić czegoś pod groźbą nie rób bo koniec z nami? (Nie chodzi tu o skrajne przypadki zdrady itp to oczywiste ale np nie pal, nie pij za dużo?) Z papierosami rozumiem, nie każdy to toleruje no ale ta sytuacja z konopią siewną z c-d?
#gownowpis #zalesie #logikarozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kedamik: To straszenie rozstaniem to pewnie tylko kiepska próba zmuszenia cię do czegoś ale tak czy tak nie rezygnuj z czegoś tylko przez nią, jeśli z tobą zerwie przez taką głupotę to znaczy, że ten związek i tak nie był dla niej ważny
  • Odpowiedz
Po czym k---a? Po tym że zapalę coś co nie uzależnia, coś co jest prozdrowotne, coś co cię wykorzystuje medycznie?


@Kedamik: Akurat Twoja karynka nie jest zla, wiec nie p-----l. Ona gdzies cos uslyszala i tego sie trzyma ALE robi to dla Twojego dobra. Ma k---a racje, ktora popiera swoja slaba wiedza na temat marihuanen (pewnie o tym dragu sobie mysli) i dlatego sie jej nie dziwie.

Zapal se jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ripleyx: @SpaceMonkey: @Arveit: pogodziliśmy się ale jak będzie u mnie to przedstawię jej fakty na temat c-d i przekonam ją
Ogólnie ma rodziców którzy kryją się z paleniem fajek a ona tego nienawidzi, palenia, dlatego też jak słyszy o paleniu to dostaje "bzika" zwłaszcza że też rok temu jeszcze przed związkiem paliłem elektryka.
Ogólnie to umiem zrozumieć nietolerowanie palenia, no i nie chce do tego wracać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cumpelnastodwa: nie chce niczego ukrywać, poprostu też trochę miałem mindfucka bo sama chce ze mną polecieć kiedyś na wakacje do Holandii na spróbowanie legalnie, a tu takie coś że legalnego c-d nie chce żebym zapalił raz dla smaku xD
  • Odpowiedz
@LosEvilos: Też tak myślę.

Mam to że swoją już, ex.
Niestety za bardzo pozwoliłem jej wejść sobie na głowę. Teraz nie pozwalam i pomimo tego, że każda rozmowa kończy się jakąś kłótnią, bo próbuje mi coś narzucać, to i tak do mnie dzwoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lone: 2 miesiące? To obczaj Mirku to, (jestem lvl licbaza)
Różowa do mnie:
-Pouczmy się w sobotę bo we wtorek sprawdzian z matmy
-Ale to nie jest takie trudne, wystarczy chyba jak będziemy się uczyć w piątek i poniedziałek/ja
-ale chce być dobrze przygotowana, albo pouczymy się chociaż godzinkę w sobotę albo się nie widzimy w ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lone: poprzednia robiła tak że jak coś szło po nie jej myśli to obrażona i "pa" a teraz jest "albo się słuchasz/bedzie po mojemu albo nie widzimy się/albo zerwę/albo coś)
  • Odpowiedz
@Kedamik: Nie mow ze Ci się nie podoba, tylko się odsun i ochlodz relacje na tyle ile uważasz, ze zasluzyla. Tak dajesz jej punkt zaczepienia, a tak go nie dajesz i ona wariuje bo czuje, ze Ciebie traci. Albo masz jaja albo cipę, a dwie cipy to za dużo w związku
  • Odpowiedz