Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@CXLV: Nie bardzo, bo nie ma żadnej potrzeby pozyskiwać mięsa z dzika. Mam w rodzinie myśliwego i w tym wszystkim chodzi tylko o to by zabijać. Te #!$%@? strzelają do wszystkiego, nawet do ptaków na posesji
  • Odpowiedz
Nie bardzo, bo nie ma żadnej potrzeby pozyskiwać mięsa z dzika.


@Gilbert_Prukwa: tylko ja tu nie stawiam dylematu: nie jeść mięsa - jeść mięso, tylko: jeść mięso dzika - jeść mięso trzody z hodowli przemysłowej.

w tym wszystkim chodzi tylko o to by zabijać.


Oczywiście, że im to sprawia przyjemność. Ale nie zostawiają mięsa w lesie, tylko je zabierają. I potem konsument może w kole łowieckim kupić mięso zwierzęcia, które żyło
  • Odpowiedz
@KebabKing:
Ale to musi byc schiza swoja droga dla tych dzikow.
Biega sobie pewnego dnia po swoim srodowisku naturalnym, tak jak biega juz od kilku lat, nagle cyk, dostaje pierwszego strzala, kurla cos jest nie tak, skad to, o co chodzi, cyk, drugi strzal, cyk za trzecim pada. Inne dziki w poblizu tez nie wiedza, skad, po co i za co, po prostu patrza jak jeden z nich zostal odstrzelony nie
  • Odpowiedz
Prawdziwi łowcy nie to co ci zapijaczeni menele. Zupełnie inny poziom


@KochanekAdmina: Bow hunterzy xDDD to są lamusy a nie łowcy. Prawdziwi łowcy to Buszmeni którzy polują bez jakichkolwiek dzid czy łuków! Po prostu biegają za zwierzyną tydzień aż ta padnie z wycieńczenia. Zupełnie inny poziom. Z łuku to każdy głupi umie sarnę zabić. Nawet dziecko.
  • Odpowiedz
uwierz mi, że nie chciałabyś jeść mięsa z tego odyńca. Jest na tyle stary, śmierdzący i żylasty że na bank byś tego mięsa do ust


@bonifacy_pankracy: Huczki jeszcze nie ma więc nie musi być tak źle. A są na duże dziki są sposoby i potrawy w których się nie zmarnuje.

Oczywiście nie będzie to rarytas jak młodziak, ale masarz z doświadczeniem spokojnie sprawi, że będzie się dało to zjeść i i
  • Odpowiedz