Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 963
@kropek00 Problem jest nie co mówi ale gdzie mówi. Wymień 10 najbardziej ekologicznych państw na ziemi a potem 10 najmniej. To jak pójść do kościoła i mówić ludziom żeby uwierzyli w Jezusa ¯_(ツ)_/¯

Niech wyjdzie z relanymi postulatami skoro jest już znana na całym świecie i ma dostęp do naukowców i doradców. Ciekawe co zaproponują - depoluacje Indie czy limit na ilość wyprodukowanych telefonów rocznie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 155
@kropek00: zmiany klimatyczne maja miejsce i żaden normalny człowiek ci nie zaprzeczy. Może obejrzyj jeszcze raz jej przemówienie. Kto jej zabrał dzieciństwo w najbardziej ekologicznym państwie na świecie?
  • Odpowiedz
@kropek00: bardziej się zastanawiam, czemu nie padły argumenty o tym, że dziewczyna choruje na Aspergera i jeszcze kilka chorób.

@wycz: cóż, mimo wszystko, obie strony mają trochę racji. I ci, którzy lobbują za węglem, ale też tacy, jak Greta. Cały myk polega na tym, że jednych słychać bardziej, niż drugich.
  • Odpowiedz
  • 160
@kropek00 Dlaczego nie odpowiadasz na pytania tylko zawiesiła ci się płyta - Yyy ratować ziemię, yyy trzeba zatrzymać zmiany klimatu

Po prostu dajcie jakąs propozycje poprawy klimatu i sam się dołożę. Po prostu dajcie jakiś konkret bo nie różnice się od tego dziecka co płaczę ze żółwie umierają od slonek z McDonalda.
  • Odpowiedz
Sugerujesz, że wysługiwanie się dziećmi i granie na emocjach jest okej jeżeli działa się w "słusznej sprawie"? Dlaczego jeździ po Europie, która systematycznie stara się coraz bardziej dbać o ekologię? Czemu nie pojedzie do Chin, które to teraz mogą znacznie bardziej wpłynąć na klimat, bo trują najwięcej? Dlaczego wywiera się nacisk na poszczególne kraje a nie na firmy produkujące wszystko w Chinach?

Powiem Ci dlaczego - bo ta dziewczynka jest manipulowana a
  • Odpowiedz
@trejn: postulatem Grety jest respektowanie porozumienia paryskiego. I bardzo dobrze że wkleiłeś wykres z udziałem krajów w globalnej emisji bo właśnie o nacisk na Stany i Chiny jest kluczowy do uzyskania jego efektów. A używanie słowa "polaczki" pozostawię bez komentarza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kropek00: A waszym rozwiązaniem jest poprosić Chiny i Ameryke żeby zastopowali troche swój przemysł i rozwój gospodarczy ci przeproszą i zaczną wygaszać powoli fabryki.
  • Odpowiedz