Wpis z mikrobloga

#!$%@? właśnie mam rozkminę na temat związku z moją różową. Od pewnego czasu zaczyna się mnie czepiać, gdy wezmę jej telefon do ręki choćby na chwilę. Ostatnio, to nawet założyła blokadę. Często ma zajęty sygnał i ciężko czasem się dodzwonić do niej. Sytuacja jest jeszcze o tyle kuriozalna, że gdy się poznaliśmy ja byłem nieco szczuplejszy od niej, a od momentu ślubu to zmieniło się o 180 stopni, ale w większej skali. Muszę chyba zacząć ją kontrolować. Jak myślicie, czy właśnie zostałem #cuck? Najsmutniejsze jest to, że mamy gówniaka, do którego poważnie się przywiązałem.
#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #betabankomat
  • 56
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: jak moja zaczęła dostawać #!$%@? jak wziąłem do ręki jej telefon (chociażby żeby go przełożyć bo np leżał na środku łóżka) to jak frajer, nie wiem co myślałem, ale na pewno nie o zdradzie. Hehe. Dalej wiadomo co było.
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Sprawdzenie telefonów i złapanie się na tym będzie ostatnia rzeczą jak zrobicie razem. Olej to i rob swoje. Lepiej nie wiedzieć i przeczekać ten okres na siłowni :) niż wiedzieć, pokłócić się i się rozstać!!!
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: jeśli ma androida to ściągnij wpisz sobie "Android Messages Recovery". Jest wiele programów do odzyskiwania usuniętych wiadomości. Rootujesz telefon i instalujesz oprogramowanie odzyskujące usunięte wiadomości/zdjęcia i inne dane. Polecam też przejrzenie messengera, obserwowanie na fejsie kogo ostatnio obczajała, kogo szukała w messengerze itd. Historia przeglądarki też potrafi wiele powiedzieć. Mnie taka ostrożność raz uratowała przed byciem z dupą, która mnie zdradziła, a drugi raz uratowała przed byciem z flirciarą,
  • Odpowiedz
@Anonimizator69: Spokojnie bez żadnych zbędnych ruchów. Obserwuj a gdy będziesz pewny swojego miej w zanadrzu ruchy wyprzedzające. Jeżeli zależy ci na żonie, wynajmij kogos do opieki nad dzieckiem a ty zorganizuj spontaniczny weekned albo chociaż randkę. Zobacz jak na to zareaguje, czy będzie zaskoczona, szczęśliwa a może będzie szukała wymówki. Przede wszystkim żadnych nerwowych ruchów żadnych awantur a jak byś miał ciężko to pisz na pw.
  • Odpowiedz
Sytuacja jest jeszcze o tyle kuriozalna, że gdy się poznaliśmy ja byłem nieco szczuplejszy od niej, a od momentu ślubu to zmieniło się o 180 stopni, ale w większej skali.


@Anonimizator69: czyli ty jesteś grubasem a ona jest szczuplutka? I dziwisz się jej?
  • Odpowiedz
  • 1
@Nieszkodnik No właśnie sama zaczęła gotować jedzenie, chociaż jej o to nigdy nie prosiłem. Narzekała wcześniej, że za chudy jestem. Niedawno mówiła, że jest w sam raz. Teraz co chwilę słyszę jakieś uszczypliwości co do mojej wagi.
  • Odpowiedz