Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pienio69: Charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Jak ma to stwierdzić skoro coś siedzi w pudełku?

@MZ23:

Możesz wyjąć i podłączyć by sprawdzić czy działa, nie możesz normalnie używać.

Pralkę jak kupisz przez internet to też próbne pranie zrobisz, a potem oddasz? Możesz, jasne, ale licz się z tym, że ci potrącą z kwoty zakupu za nadmierne użycie.
  • Odpowiedz
@appat: Pomijam, jak nowy był dysk, ale czyżby morele znowu naraziło czyjeś dane wrażliwe, a kto wie, co jest tam na dysku...
Niczego nie uczą. Daj im dysk do wymiany na gwarancję, a twoje dane zostaną włączone do wielkiej loterii w kolejnej fali "nowych" laptopów czy dysków. xdddddddddd
  • Odpowiedz
@appat: A jak był zapakowany ten dysk? Kiedyś mi przysłali dysk talerzowy wrzucony do pudełka pomiędzy dwa worki z powietrzem. Co zapobiegało przed obijaniem się od górę i duł pudełka ale mógł obijać się o każdą ze ścianek bocznych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bolczan: to ja ci powiem, ze zwróciłem nowego laptopa w xkomie po tygodniu użytkowania bo krzywo leżał xD może nie upadł tylko po prostu takie #!$%@? konstrukcje teraz powstają. Ciule z Lenovo Polska mówili, że to nie wada xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@appat: czy jeśli ten Paweł Cyga by się o tym dowiedział to dobrze myślę, że mógłby się tą informacją wzbogacić?
  • Odpowiedz
@morele_net: używany dysk z dystrybucji? A niby jakim cudem? Jak wszystkie dyski przychodzą plombowane?

W swoim życiu sprzedałem kilka ładnych palet dysków. Wewnętrznych, zewnętrznych, 3.5 cala, 2.5 cala, ata, sata, kilku różnych producentów. I nigdy nie zdarzyło się że dysk prosto od dystrybutora przyszedł bez plomby.
  • Odpowiedz
morele, x-kom, komputronik, media markt, saturn, euro, media expert obracają pozwrotowym / powystawowym sprzętem do usrania afer jest od cholery a alternatyw brak


@Hershel: i to jest smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

chyba trzeba na amazon de czy gdzie indziej zacząć kupować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hershel: a dlaczego mieliby nie obracać? Zwrotów są tysiące, myślisz, że te produkty idą na utylizację czy co? Bynajmniej.

Zaskoczę cię - kupując ciuchy w większości przypadków kupujesz używane.
  • Odpowiedz