Wpis z mikrobloga

"Jestem dumny z mojego koloru skóry!"
- Powiedział czarny.
"Jestem dumny z bycia muzułmaninem!"
- Powiedział Arab.
"Jestem dumnym białym Europejczykiem!"
- Powiedział rasista.

Jestem dumny z bycia Polakiem!"
- Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob (w jednym).

  • 54
"Jestem dumny z mojego koloru skóry!"

- Powiedział czarny.

"Jestem dumny z bycia muzułmaninem!"

- Powiedział Arab.

"Jestem dumnym białym Europejczykiem!"

- Powiedział rasista.


Jestem dumny z bycia Polakiem!"

- Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob (w jednym).


@Apollo1993: powiedział debil
Jestem dumny z bycia Polakiem!"

- Powiedział rasista, faszysta, nacjonalista, ciemnogród, katol, kibol, cebulak, antysemita i ksenofob (w jednym).


@Apollo1993: powiedział nikt nigdy
Polska to nie USA, przestańcie wchodzić na 4chana i brać zdjęcia i memy z innej kultury i zajmijcie się lepiej tym co się dzieje w Polsce, a nie na drugim końcu swiata

tacy z was patrioci, którzy zajmują się groźnymi lewakami na drugim końcu świata, a jak w
@Apollo1993: @Defined: @Alex_Krycek: @liga: Semantyka się kłania. Zupełnie inny kontekst tej samej deklaracji dumy jest wtedy, gdy wygłasza ją dyskryminowana mniejszość, a inny wtedy, gdy wygłasza go zakompleksiona większość, która się tej mniejszości z jakiegoś powodu boi. Duma z bycia Polakiem została wypaczona przez rasistowskie środowiska, podobnie jak wszystkie inne symbole patriotyczne. Łatwo jest zmienić znaczenie różnych symboli. Dlatego warto jest zwracać uwagę na znaczenie deklaracji brzmiących tak
"It' ok to be white"


@Alex_Krycek: Trzeba być imbecylem żeby pucować się do takiej akcji xD Gdzie w polsce dyskryminowani są biali? Jak mówiłem prawactwo w Polsce ma ogromny ból dupy z powodu braku wojującej lewicy w Polsce i przez to na siłę podłączają się do Amerykańskich akcji próbując je wrzucić do Polski gdzie wywołują tylko kwik zażenowania w oczach normalnych ludzi. Prawactwo tutaj walczy z problemami które zwyczajnie nie istnieją,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Apollo1993: bycie dumnym z tego co się dostało zupełnie przypadkowo jest głupie... czy to kolor skóry czy narodowość. Z Polski jako państwa też można, bo np. miało się na nią pozytywny wpływ, ale duma z pochodzenia etnicznego czy narodowość to prymitywizm. Elo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gokerson: No bo ta akcja jest szczególnie głupia, bo nas w ogóle nie dotyczy, a używana jest tylko do walki z 'przewrazliwionym lewactwem' i pojenia swojego ego, jednocześnie nie mając zielonego pojęcia o kontekście tych słów.

The suggestion for the use of posters with the saying originated on the message board /pol/ of 4chan, with the intent of provoking reactions. The saying was later spread by neo-Nazi groups and politically organized
@abaac: Jestem pewny że również wielu rasistów używała sformułowania "It's okay to be black" lub "black lives matter", czy kontekst powinien decydować o legalności i sankcjonowaniu ludzi używających tak neutralnych i oczywistych dla cywilizowanego człowieka wyrażeń? Obecnie niewolnictwo zostało już zniesione, apartheid też a typowy biały amerykanin nie jest niczego winien typowemu czarnemu amerykanowi, chyba że umawiamy się że każdy niezależnie od rasy dziedziczy grzechy po przodkach, a dyskryminacja "pozytywna" może