Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
będzie on uznawany za knajpe ze zdrowym żarciem xD

@Antorus: z jednej strony to Mac spoko pod tym kątem, bo wszystko rozpisane, makro składy łatwo dostępne, a w restauracji to nie wiesz co dostaniesz xd
@Albk: ostatnio sporo osób z tego korzysta, imo to dodatkowa robota dla tych biednych i tak zapracowanych tam ludzi. To powinno być tylko dla niepełnosprawnych dostępne.


@fizzly: dodatkowa praca? Widać, że nie pracowałeś nigdy za kasą. Każdy pretekst żeby się przejść jest dobry. Jak pracowałem w empiku to prawie zawsze prowadziłem klienta do odpowiedniej półki bo tak musieliśmy i nigdy nie uważałem tego za dodatkową pracę. Zawsze lepiej raz na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@egyptianJoe: Nikt nie pracuje w macu bo tego chce, rotacja pracowników jest ogromna, ludzie idą tam bo potrzebują kasy i muszą wytrzymywać patologiczne warunki pracy, a do tego jeszcze patologicznych klientów lub jakichś pijaków i żuli, i wcale nie poniżam ludzi którzy to robią tylko im współczuje bo też miałem taki okres w moim życie że pracowałem w takich #!$%@? warunkach.
@fizzly pod poprzednim wpisem o "dostawie do stolika" pisał nawet jakiś mieczem co pracuje w maku, że lubi te dostawy, bo się może przejść, czasem nawet na świeże powietrze
@Albk ale przecież w ten sposób nie utrudnia się życia pracownikom, tylko osobom czekającym na jedzenie po Tobie. Pracownik się przejdzie i tyle - zrobi parę kroków zamiast stać w miejscu. Super sprawa jak masz całą zmianę przestać na 2 m2. Tylko że przez ten czas nie obsłuży kogoś czekającego do kasy, albo nie nałoży innego zamówienia.
@Albk: gówno tam prawda, że zajęci skoro pracodawca daje możliwość to baa odpada sam proces zamówienia odpada przez "mak kioski". Są wolne siły tak czy tak.
Poza tym nie wszędzie to jest. Na Wadowickiej w Krakowie jest 2 poziomowych to w sumie nie dziwię się jak ktoś pójdzie na 1. piętro jak parter #!$%@? wycieczkami.