Wpis z mikrobloga

@Albk: ostatnio sporo osób z tego korzysta, imo to dodatkowa robota dla tych biednych i tak zapracowanych tam ludzi. To powinno być tylko dla niepełnosprawnych dostępne.
  • Odpowiedz
@fizzly: a co mnie to obchodzi xD to już kwestia pracodawcy żeby odpowiednio wynagradzał ludzi za ich prace. Ja korzystam z tego co jest w ofercie :) takie gadanie to moim zdaniem bzdura. W restauracji mam nie zamawiać pierogów żeby się kucharz nie zmęczył nad tym pracochłonnym daniem? ;)
  • Odpowiedz
@Albk: @Paitius: Nie, ja też uważam że to kwestia (tu: wina) pracodawcy, dlatego się wypowiadam że imo nie powinni tego dodawać, ale to moje zdanie. Nikt ci nie broni z tego korzystać, skoro dali taką możliwość.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@Albk: przecież to ich praca

Skoro dali taka opcje to po co stać w kolejce jak zwierzęta. W końcu co to za restauracja która nie serwuje do stolika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeczytajcie so ie o McDonald. Jest to sieć restauracji. Kazdy klient to gość w tej restauracji. Wiec w restauracjach przynoszą jedzenie do stolików. Taka mają politykę. Tak samo nigdy nie pytają czy ma gość drobne.

Bte. chcecie ledwie co upieczone frytki? Zamowcie je bez soli.
  • Odpowiedz
@Szakal12 fakt. W mc donaldzie smażone serwują. A frytki mozna piec w piekarniku. Na kazdym opakowaniu jest imformacja piec w piekarniku przez np. 10 min w 220 stopniach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Albk: @fizzly: @Paitius: pro tip, możesz złożyć kilka zamówień/użycie cuponow na ten sam numer.
Nie wiem jak w Polsce ale w Niemcowie mamy takie plastiki jak wyżej ale też jest możliwość zamówienia przez aplikację do stolika-kazdy stolik ma swój numer.
Można też złożyć zamówienie jak się jest w drodze i wchodzisz na gotowe

W niektórych miastach są dostawy do domu
  • Odpowiedz