Wpis z mikrobloga

@fizzly zapracowanych? Kucharze nie noszą tylko obsługa, która od kiedy jest nacisk na automaty do zamówień robi tylko wydania i nalewaja napoje.
@Albk: znam osobę, która pracuje w mcdonalds i u nich jest tak, że na zmianie jest wyznaczona osoba, która zajmuje się TYLKO zanoszeniem zamówień do stolików. Ludzie myślą, że dokładają pracownikom pracy, a tak naprawdę to nie biorąc dostawy do stolika, dedykowana osoba siedzi i nic nie robi przez całą zmianę :p
ale to chyba zależy od kierownika restauracji, inny mcodnald= inne zasady (tak myślę)
@Albk No dobra był, ale zdissowali tą osobę dość mocno która stwierdziła, że wzięcie z doniesieniem do stolika jest #!$%@?, więc co z tego, że był?
@TypowyRobert: Zajebiste masz zdanie o ludziach tam pracujących. No ale w końcu czego się spodziewać po tym pięknym, katolickim kraju cebula płynącym. Mam taki protip na twoja następna wizytę w maku - po tym jak już zamówisz cziza to wbij im na kuchnie i pomóż ogarnąć to zamówienie, a najlepiej jeszcze kilka następnych, żeby pracownikom ulżyć. Bo o ile się nie mylę, to opcja donoszenia do stolika została wprowadzona przez McDonalda
Mcdonald to obok restauracji nawet nie stał według mnie ale co ja tam wiem. Jeszcze trochę a będzie on uznawany za knajpe ze zdrowym żarciem xD

Wolałem jednak Maka w starej formie. Oczojebny czerwony i żółty wszędzie, miejsce to nie pozostawało najmniejszych wątpliwości że jesteś w knajpie z niezdrowym tłustym żarciem i że powinno być to odwiedzane raz na jakiś czas a nie regularnie.