Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, czy da się wyjść z #fwb i stworzyć dobry związek? Mam kumpla, z którym jestem w takiej relacji. Po dość nieudanych związkach i rozczarowaniach, stwierdziliśmy, że będziemy ze sobą szczery do bólu i jeżeli ktoś zacznie coś czuć do drugiego, od razu sobie o tym powiemy. Wyznałam mu ostatnio, że to może się stać, prędzej czy później. Kiedy powiedziałam mu o tym, on stwierdził, że to czas zniknąć z mojego życia i powiedział, że "bardzo by mnie skrzywdził". Jest mi cholernie przykro, bo aktualnie nic do niego nie czuję, jesteśmy z kompletnie dwóch, różnych światów. Zajebiście spędzało nam się razem czas, nie tylko uprawiając te słynne #seksy . Teraz powiedzcie mi, co ja mam w takiej sytuacji zrobić? Tęsknię za jego towarzystwem, za dogadywaniem się, bo nie przypominam sobie, żebym z jakimkolwiek facetem tak dobrze się dogadywała. Co to ma być, że "mnie skrzywdzi"? Nie mam pojęcia czy mu na mnie zależy, w pewnym momencie tak myślałam, ale to jak zareagował na to, co mu powiedziałam, mocno mnie rozczarowało. Ja sama nie mam pewności, czy chcę z nim być, tu jest bardzo dużo wątpliwości. Co robić?
Przepraszam, że tak wszystko chaotycznie, ale sprawa jest dość świeża, a serio nie wiem co robić
#zwiazki #seksy #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Nigdy nie uzależniaj swego szczęścia od obecności drugiej osoby, widzę na razie jesteś w fazie różowych okularów, gdzie widzisz wszystkie jego zalety, wspominasz wszystkie dobrze spędzone chwile i nie chcesz przypominać sobie tych złych, no z wyjątkiem rozstania, widać on poza tą relacją nic do ciebie nie poczuł więcej, plus coś a raczej kogoś ukrywa przed tobą i może wybrał rozstanie by ciebie tym nie skrzywdzić. Możliwe, że związek on
@AnonimoweMirkoWyznania: Istnieją jakieś powody dla których jest z Tobą w relacji fwb. Powodem może być po prostu brak chęci/niezdolność do stworzenia stałej relacji. Ty też korzystasz z wszelkich zalet fwb więc wiesz, dlaczego i jakimi powodami kierowałaś się wchodząc w takie relacje. Chciałaś mieć satysfakcje tu i teraz, bez zbędnych obowiązków i odpowiedzialności. Z takim samym człowiekiem jak Ty, teraz wiążesz swe romantyczne wizje.
On przynajmniej ma jaja i jest w
UwielbianyJabol: A co masz mu więcej do zaoferowania więcej niż już dostał? Szlaban na inne kobiety? Co to znaczy by zacząć "być ze sobą w związku" w waszej sytuacji? Więcej wydawanej tobie atencji, poświęcania dla ciebie zasobów i nakładania sobie ograniczeń po jego stronie? Czemu miałby się ograniczać, przecież ma wszystko co najlepsze od ciebie za friko i z jakiej racji miałby sam sobie szkodzić.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

UkrytaRozowypasek: Niestety idiotyczna sytuacja i nic dobrego z tego nie wyjdzie. Nikt nie będzie traktował poważnie dziewczyny, z którą był w niepoważnej relacji. Jak to sobie wyobrażasz w idealnym scenariuszu? Że powie, sorry, przez cały czas szukałem innej lepszej laski, a ty byłaś dla mnie tylko materacem do dmuchania, ale od tej pory to się zmieni, bo jednak chcę od dzisiaj rozwiązywać wszystkie twoje problemy, narzucić sobie celibat, dzielić się wszystkimi