Wpis z mikrobloga

@ChceBycBordo: A od czego jest ten portal? I tak większość ciśnie bekę. Współczułbym osobie, która faktycznie ma z tym problem. Ludzie #!$%@?ą hajs na większe głupoty, a jak ktoś po prostu lubi mieć flagowe to sobie na bierząco wymienia. Zwłaszcza gdy może odsprzedać poprzedni model, którego cena aż tak nie spada, nawet po premierze nowego urządzenia. Telefon kozak, jakbym mógł lekką ręka #!$%@?ć na niego +5k to bym #!$%@?ł.
@DelicjeSzampanskie: własny ram dla matryc to nic dziwnego, było już kilka lat temu przy okazji 1000fps slo mo, bo inaczej tego się zrobić nie da.

Aparatów nie porównuje bo Pixela w nocnych zdjęciach chyba tylko Huawei wyprzedza


@StaryZielony: dzięki androidowi możesz sobie wgrać porta google camera do praktycznie dowlonego telefonu z Snapdragonem. Xiaomi po takim modzie na telefonach za 700zł robi foty jak telefony 2x droższe, flagowce z tym modem
Jedyne co mnie urzeklo w telefonach w ostatnich latach to ekran amoledowy, i za to jestem w stanie dopłacić, a w najnowszym i Phone ma go dopiero wersja "PRO" XD Tak poza tym to nowe aparaty nie przypadły mi do gustu, system dobry, ale płacić 3k więcej...

Ostatnio robiłem porównanie z kumplem który sobie kupił jakiegoś i phona nie pamiętam która wersja za 3 koła i sorawdzalismy czas otwarcia tych samych popularnych