Wpis z mikrobloga

@DelicjeSzampanskie: Na konferencji rzeczywiście wyglądało to gorzej. Jednak logo mogli zostawić gdzie było, słabo wyglada w tym miejscu. Ja siedzę dalej na 7 i czekam na SE. Liczę ze rzeczywiście wezmą obudowę z 8 i będzie bryła z guzikiem. Jakoś bezramkowe mnie nie kupują.
  • Odpowiedz
@MrXavery: Jemu nie przetlumaczysz, bierz i kupuj ten tanszy i lepszy, to jakby gadac z kolesiem od Passata.
"Panie bierz Passata bo tani, a lepszy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DelicjeSzampanskie: jeśli zakup sprawia Ci radość, to fajnie że kupiłeś. Ja jestem zadowolony ze swojego budżetowego telefonu, iPhony mi po prostu nie pasują. Mam nadzieję tylko, że nie zadłużyłeś się by się pochwalić, a po prostu cię na to stać, bo to byłoby słabe. Niech Ci dobrze służy, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@DelicjeSzampanskie: 7 Plus była genialna, ale po ponad dwóch latach użytkowania matowy tył stał się lekko mniej matowy. :P Aktualnie mam X już 7 czy 8 miesięcy i póki co odpuszczam aktualny rocznik, bo kompletnie mi się aparaty z tyłu nie podobają. :(
  • Odpowiedz
@DelicjeSzampanskie ale wy jesteście dzieciory, podniecacie się jakimiś srajfonami, dlatego coraz częściej zastanawiam się co ja tu jeszcze robię, średnia wieku 15 lat, kupił se telefon i się chwali, co za szczyt żenady xd
  • Odpowiedz