Wpis z mikrobloga

Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem w dziesiątkę, ale znacznie większe pole do wykorzystania jest pod postacią Orlen Pay. Ta aplikacja to złoto. Odkąd ją mam, przestałem jeździć na inne stacje, nawet jeżeli są o kilka groszy tańsze. W dodatku faktury za tankowanie dostaję mailem i nie muszę już wypychać portfela tymi zasranymi świstkami, które się gniotą, gubią i są #!$%@?ące. Ciekawe, że orlen nie reklamuje tej aplikacji, bo większość z moich znajomych nie miała pojęcia, że takie coś istnieje. Byli zaskoczeni, że tak szybko i łatwo można płacić za tankowanie i też przyznali mi, że odkąd zainstalowali apkę, to nie tankują już nigdzie indziej. Ciekawe, że inne koncerny paliwowe nie wykorzystują tej, póki co, niszy. Chyba, że nie wiem o innych aplikacjach.
#pieniadze #marketing #technologia #ciekawostki
JudzinStouner - Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem...

źródło: comment_4pYWggolfHWpxMjHUzgkQ5YfFhywYTUT.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Jak wprowadzali te aplikacje to były reklamy. Ja tankuje 2-3 razy w tygodniu do pełna i jest to zbawienie nie musząc stać w budce z hotdogami żeby zapłacić za paliwo. Niestety jeszcze nie wszystkie stacje obsługują płatność pomimo, ze na wszystkich są już naklejki. Pewnie jak system zostanie wdrożony na 100% to ruszy ostra kampania reklamowa. Najlepsze jest to, ze na fakturze są numery rejestracyjne (σ
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: we flocie chyba tak, ale to tylko z tego co słyszałem, bo sam używam normalnego Orlen Pay i mam fakturę od razu po tankowaniu, ale przy 2 tankowaniach w miesiacu, max 3 to mi nie robi problemu.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner Używając apki nie wchodzisz do środka, czyli nie zostaniesz skuszony na jakiś produkt pozapaliwowy typu hotdog, kawa czy orzeszki. A jak wiadomo to na tych produktach stacje trzepią największą kasę. Dlatego też Orlenowi nie jest na rękę przesadnie reklamować apke.
  • Odpowiedz
Byli zaskoczeni, że tak szybko i łatwo można płacić za tankowanie i też przyznali mi, że odkąd zainstalowali apkę, to nie tankują już nigdzie indziej.

@JudzinStouner:
Jesteś tam stażystą, czy po prostu pracujewsz w branży i nie potrafisz już normalnie pisać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@JudzinStouner wszystko fajnie ale...
Mam dwa samochody serwisowane w różnych miejscach. Obydwaj mechanicy absolutnie niezależnie od siebie przy wymianie świec, patrząc w jakim są stanie, pytali mnie gdzie tankuje. Mówiąc że na Orlenie, odpowiadali żebym zmienił stacje na te gdzie jest paliwo z Lotosu.
  • Odpowiedz