Wpis z mikrobloga

Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem w dziesiątkę, ale znacznie większe pole do wykorzystania jest pod postacią Orlen Pay. Ta aplikacja to złoto. Odkąd ją mam, przestałem jeździć na inne stacje, nawet jeżeli są o kilka groszy tańsze. W dodatku faktury za tankowanie dostaję mailem i nie muszę już wypychać portfela tymi zasranymi świstkami, które się gniotą, gubią i są #!$%@?ące. Ciekawe, że orlen nie reklamuje tej aplikacji, bo większość z moich znajomych nie miała pojęcia, że takie coś istnieje. Byli zaskoczeni, że tak szybko i łatwo można płacić za tankowanie i też przyznali mi, że odkąd zainstalowali apkę, to nie tankują już nigdzie indziej. Ciekawe, że inne koncerny paliwowe nie wykorzystują tej, póki co, niszy. Chyba, że nie wiem o innych aplikacjach.
#pieniadze #marketing #technologia #ciekawostki
JudzinStouner - Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem...

źródło: comment_4pYWggolfHWpxMjHUzgkQ5YfFhywYTUT.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@dzana: I tak dobrze na tym wychodzą, bo gdyby nie ta aplikacja, wcale bym tam nie jeździł i nie stał w kolejce tych wszystkich #!$%@? hot-dogowców, tylko tankował tam, gdzie nie ma kolejek ;)
  • Odpowiedz
@widmo82: Miałem na myśli to, że w swojej firmie do tirów używam innych kart od innych koncernów, a prywatną osobówkę tankuję byle gdzie, bo i tak mało nią jeżdżę.

@IIDrummer: Przecież to polega na tym, że skanujesz kod na dystrybutorze i nigdzie nawet łazić nie musisz xD
  • Odpowiedz
@IIDrummer: Zjeb na kasie nie będzie miał nawet tego na ekranie jak zapłacisz. Poza tym tak szybko nie da się tego zrobić. Bo po zeskanowaniu pokazuje się na tel stanowisko i kwota, i nr rej pojazdu trzeba kliknąć ok potem numer kardy kredytowej i tez kliknąć ok potem podać 4cyfrowy kod pin i kliknąć ok potem na ekranie trwa weryfikacja ok 5-15sekund potem potwierdzenie płatności tez on 5sekund i dopiero
  • Odpowiedz
Zastanawiam się jak to się ma do ogólnego zakazu używania telefonów komórkowych na stacji benzynowej w pobliżu dystrybutorów. Pomijam fakt, że ten zakaz to bzdura. Widziałem to rozwiazanie na stacjach Shell w UK i zaraz obok propozycji skanowania i płacenia w ten sposob był wielki zakaz korzystania z telefonu, jarania fajek itd.
  • Odpowiedz
@pamietamfanzonuna: kurde, nie wiem jak z tą flotą, bo nie używam. Zainstaluj i zobacz jakie tam masz opcje. Na pewno nikt Cię za nic nie będzie gonił, bo po autoryzowaniu płatności dostajesz smsa i fakturę mailem. Nie wiem tylko jak to jest sparowane (i czy w ogóle jest) z flotą, chociaż jest tam jakaś osobna zakładka i apka mFlota.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Potwierdzam, zajebista sprawa i bez kitu ciężko uwierzyć że to jest tak ukrywane. Najlepsze że ostatnio na kilku Orlenach w Polsce obsługa ogarniała płatności przy dystrybutorach i kiedy powiedziałem babce że ja korzystam z apki to mi mówi że nienie, lepiej żebym za płacił kartą nawet w środku bo bezpieczniej xD Nadal próbuję zrozumieć o co jej chodziło, oni tam nawet nie ukrywają że się boją tej aplikacji :P
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: też jej używam, bardzo wygodna. Poza plusami które wymieniłeś, nadaje się dla kierowców z fobią społeczną, bo nie muszą mieć kontaktu ze sprzedawcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
już widzę ten wzrok ludzi, którzy patrzą jak odjeżdżam po tankowaniu bez wchodzenia na stację żeby zapłacić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@januszekkk: Niemcy są w szoku, że można płacić telefonem lub smartwatchem w sklepach. Gdyby coś takiego zobaczyli oskarżyliby o czarownictwo i spalili na stosie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz