Wpis z mikrobloga

Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem w dziesiątkę, ale znacznie większe pole do wykorzystania jest pod postacią Orlen Pay. Ta aplikacja to złoto. Odkąd ją mam, przestałem jeździć na inne stacje, nawet jeżeli są o kilka groszy tańsze. W dodatku faktury za tankowanie dostaję mailem i nie muszę już wypychać portfela tymi zasranymi świstkami, które się gniotą, gubią i są #!$%@?ące. Ciekawe, że orlen nie reklamuje tej aplikacji, bo większość z moich znajomych nie miała pojęcia, że takie coś istnieje. Byli zaskoczeni, że tak szybko i łatwo można płacić za tankowanie i też przyznali mi, że odkąd zainstalowali apkę, to nie tankują już nigdzie indziej. Ciekawe, że inne koncerny paliwowe nie wykorzystują tej, póki co, niszy. Chyba, że nie wiem o innych aplikacjach.
#pieniadze #marketing #technologia #ciekawostki
JudzinStouner - Współpraca #orlen z Panem Kierowcą #kubica była marketngowym strzałem...

źródło: comment_4pYWggolfHWpxMjHUzgkQ5YfFhywYTUT.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: mFlota to straszne gowno / miałem nieprzyjemność używać kilka miesięcy - nic nie działa i support tragiczny + kasują za karty a i tak nie dają zbiorczej faktury jeżeli nie tankujesz hektolitrów... nie polecam
  • Odpowiedz
Tankuję na BP od momentu jak na Orlenie poczęstowano mnie 42 litrami pysznego ruskiego paliwa, które dusiło mi cylindry i zapchało EGR... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Niemcy są w szoku, że można płacić telefonem lub smartwatchem w sklepach. Gdyby coś takiego zobaczyli oskarżyliby o czarownictwo i spalili na stosie.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@djtartini1 Niekiedy mam wrażenie, że zwykła płatność kartą w supermarkecie to dla nich czary xD
  • Odpowiedz
im zalezy zebys wszedl do srodka, przy okazji kupil hot doga i kawe.


@dzana: A apka nie ma czasem funkcji zamawiania jedzenia?

@JudzinStouner: Wszystko pięknie i ładnie, ale przy okazji informuj ludzi, że będą musieli podać w apce swój PESEL i włączyć lokalizator.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner W uk nie trzeba zadnej glupiej aplikacji, po prostu placisz karta i tankujesz. Nie wszedzie bo na shellu jak tankuje to ide do kasy, ale tam siedzi hindus i po prostu przyjmuje platnosc a nie pyta czy potrzebuje plynu do spryskiwaczy czy hotdoga. Nie ma kolejek.
  • Odpowiedz