Wpis z mikrobloga

"Oczywiście nie tylko ja zauważyłem, że w programie Lewicy nie ma nic o marihuanie ani w ogóle nic o racjonalnej polityce narkotykowej. Równie zdziwione jest stowarzyszenie Wolne Konopie, które zachęca internautów do pytania polityków Lewicy o marihuanę, a konkretnie: „Dlaczego nie ma o niej słowa w ich programie? Czy jeśli wejdą do Sejmu, zagłosują za naszą ustawą znoszącą kary za posiadanie i uprawę?”. Co prawda Robert Biedroń w komentarzu uspokaja, że „bez obaw”, ale jednak wolałbym mieć to na piśmie w programie, a nie tylko w komentarzu na profilu społecznościowym. Podobnie jak to, że Lewica poprze obywatelską inicjatywę ustawodawczą Wolnych Konopi, która proponuje legalizację posiadania 30 gramów i prawo do krzaka dla każdego Polaka."

https://krytykapolityczna.pl/narkopolityka/polskienarko/lewico-dlaczego-boisz-sie-marihuany/

#antykapitalizm
#neuropa #4konserwy #libertarianizm #narkotykizawszespoko #wykopjointclub
rzuberbozy - "Oczywiście nie tylko ja zauważyłem, że w programie Lewicy nie ma nic o ...

źródło: comment_mHuW3gIllu46IHEPuScHGsolVN4O1ZOQ.jpg

Pobierz
  • 11
Nie do końca wyszło Towarzyszu ( ͡° ͜ʖ ͡°


@Relem: Tylko, że partia Razem nie startuje w wyborach. Startuje kilku członków z listy SLD, które rozdaje karty i ma kasę, zaś SLD wprowadziło te chore przepisy.