Wpis z mikrobloga

Oto normickie "złote środki" które miałem okazje przetestować:

Zacznij się schludnie ubierać

Dzięki pomocy jednej mirabelki postąpiłem tak, moim zdaniem mój ubiór jest o niebo lepszy (dobrze dobrane kolory, nieco inny styl ubierania się)

Zacznij chodzić na siłownię, biegać, uprawiać sport

Biegałem przez jakiś czas, chodziłem również przez jakieś pół roku na siłownię. Moja sylwetka jest już znacznie bliżej normy.

Zadbaj o swoją cerę oraz fryzurę

To również uczyniłem, dzięki temu nieco lepiej wyglądam z mordy (może jakieś 0.5 pkt)

Wyjdź do ludzi, zacznij chodzić na imprezy

W ciągu ostatnich 3/4 miesięcy niejednokrotnie wyszedłem z kimś się napić, nawet 3 razy byłem w klubie. Mimo że nadal skromne, mam już jakieś życie towarzyskie

Odstaw wykop

Przez długi czas praktycznie nie zaglądałem na wykop

Załóż tindera/badoo

Wielokrotnie zakładałem tindera, dzięki ulepszonemu zdj miałem parę spotkań

No i wiecie co? Gówno. Czyżby jednak liczyły się tylko geny? No kto by pomyślał...


#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #zwiazki #rozowepaski
  • 27
No i wiecie co? Gówno.


@Der_Deutscher_Kaiser:

mój ubiór jest o niebo lepszy

Moja sylwetka jest już znacznie bliżej normy

nieco lepiej wyglądam z mordy


W ciągu ostatnich 3/4 miesięcy niejednokrotnie wyszedłem z kimś się napić, nawet 3 razy byłem w klubie. Mimo że nadal skromne, mam już jakieś życie towarzyskie
@Der_Deutscher_Kaiser: wszytko to zadziała pod jednym warunkiem. Uwaga bedzie kolczowe #!$%@?. Musisz zaakceptować siebie. Takim jakim jesteś. Wiesz co to jest to "coś" czego szukają kobiety? Charyzma i pewność siebie. Jak nie miałeś dobrego męskiego wzorca to będziesz miał zajebiscie ciężko.
@Der_Deutscher_Kaiser: Albo zmyślasz w niektórych kwestiach (jak ta z niesamowitą pewnością siebie) albo się zwyczajnie użalasz. Sam przyznałeś np. że już jakieś życie towarzyskie masz.

Może w tą całość bym uwierzył, gdyby nie fakt że osobiście znam dwóch brzydkich gości, którzy mają ładne dziewczyny (dynamiczni, pewni siebie, jeden pływak drugi pasjonat motocrossów - od razu uprzedzam nie, nie są bogaci) a o innych przypadkach słyszałem od znajomych.

Po raz setny -