Wpis z mikrobloga

@kraglapyrka: Jprdl. Jadą typa inne typy bo im się nie podoba. Nie dość że j---e tu homo to jeszcze homo przegrywami. Naczytali się coś o samcach alfa i teraz się puszą jak baranie jaja. Tak czy inaczej bieda umysłowa...
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: argumentów na co? Tu nie ma czego argumentować. Nie zrozumiałeś o czym ja i mój oponent dyskutowaliśmy i przyszedłeś wysrać z siebie coś kompletnie nie na temat, wkładając mi w usta poglądy, które zaprzeczają moim prawdziwym. Nie wart jesteś argumentu.
  • Odpowiedz
@kraglapyrka: po prostu działa mi na nerwy jak grubasy 2/10 robią w internecie śmieszne miny i myślą, że są zabawni.


@sralpies: Ale wiesz, że on na tym zdjęciu ma świetną sylwetkę, wielkie łapy i twarz przegrywa, czyli jest tak zwanym gymcelem.

Ale to nie jest grubas kurła przegrywie. Prawdopodobnie o tym wiesz, że nie jest grubasem, masz brzydką mordę i jesteś gruby i dostałeś kopa w ryj, bo
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: Gdzie masz agresję, poleciała w twoją stronę jakaś wulgarna inwektywa?
Jestem śmieszkiem poza kontrolo dopóki nie pojawia się ktoś, kto jest przekonany, że na podstawie zupełnie niczego zna moje poglądy i je obśmiewa, mimo, że tak naprawdę to z tymi poglądami mam niewiele wspólnego. To jest ten jeden prosty trick, który sprawia, że otwieram parasol.
  • Odpowiedz
@Djuk94: gratuluję pracy ! To zawsze świetna wiadomość. Olej tych d-----------y o wygląd. Tu rocznik 94 i wyglądam dużo młodziej, co nie znaczy lepiej - pewnie mniej poważnie, toteż dalej szukam pracy. I kto jest wygrywem ? Ty ! Z fartem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz