Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś bank gdzie mogę założyć konto za darmo i nic za nie nie płacić?
#bank
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jacuss: niemal każdy ale trzeba spełnić warunek comiesięcznych wpływów minimalnych a dla darmowej karty odpowiednio też są warunki
No chyba że trochę ograniczone w funkcjonalności darmowe Konto podstawowe, ja mam i nie narzekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jacuss: ja mam takie w Pekao SA. Przekorzystne chyba się nazywa. I mają świetną aplikacje. Bylem negatywnie do nich nastawiony, ale jak zacząłem korzystać z ich usług to mi się zmieniło o 180 stopni. Wczesniej korzystałem z Alior Banku i mBanku. Zmiana na duży plus.
  • Odpowiedz
@jacuss: no wypłata wpływa i to moje główne konto, dlatego darmowe. Miałem też w NestBanku całkowicie darmowe, ale tam nie ma nawet Blika to zrezygnowałem...
  • Odpowiedz
@jacuss: Miałem kiedyś konto w Credit Agricole. Raz w miesiącu przelewałem tam kasę, którą zaraz przelewałem z powrotem - i było darmowo (nie wymagali, żeby to była wypłata od pracodawcy). Teraz widzę, że dodatkowo wymagają jednej płatności kartą lub blikiem. Ale mają też inne konta (dla młodszych osób), gdzie nie trzeba wpływu na konto.
  • Odpowiedz