Wpis z mikrobloga

Siemandero jak zawsze niezmienny Tobi King. Te info kieruje do takiego jakiegoś patologicznego frajera, który próbuje udawać Jerremiego z Anglii, z Wielkiej Brytanii wielkiego człowieka który yyy który operuje TopGer coś takiego. Stroną o samochodach, a ten frajer próbuje się podszywać pod niego i katuje moje auto. Ciebie nie stać #!$%@? frajerze nawet na takie Lamborghini podróbę, taką #!$%@? repliczkę, rozumiesz to? Frajerze łysy? Taki jeden znaczek, który tutaj jest na kierownicy kosztuje 700 zł. Widzisz? Żeby takie fotele zrobić, łysa pało to musisz wiesz ile zapłacić? Czy nie wiesz? Nie wiesz bo ty #!$%@? nawet nie stać cie #!$%@? na zwykłego #!$%@? malucha a robisz się kozak jakiś taki pajacerski. Ja ci mówiłem w wiadomościach, że masz się nie wypowiadać na moje rzeczy i nie wypowiadać się na mój temat, a ty się #!$%@? wypowiadasz i się prujesz jak stare kalesony mojej babci rozumiesz to? Dlatego robię ten filmik bo mnie #!$%@? i te wszystkie pajace z internetu, nie stać was #!$%@? na taką replikę, nie stać #!$%@? was na taką replikę #!$%@? rozumiesz to. A się prujecie jak frajery #!$%@? do tych #!$%@? co się prują to mówię do was #!$%@?, nie do normalnych ludzi. Normalni ludzie #!$%@? doceniają, że ktoś #!$%@? sobie robi #!$%@? jakiś plan #!$%@? jakiś czy jakąś furkę coś se #!$%@? montuje a ty #!$%@? frajerze łysy nie jesteś #!$%@? w stanie se #!$%@? zarobić na Mercedesa #!$%@?, a mój najsłabszy Mercedes #!$%@? jest droższy niż twoja cała morda frajerska pało.
#pasta #tobiking #cyganie #klasyk
RudyAnon - Siemandero jak zawsze niezmienny Tobi King. Te info kieruje do takiego jak...

źródło: comment_neMORiCymtTMMwj0otkUOwcXEWdhJUrf.jpg

Pobierz
  • 1