Wpis z mikrobloga

@kokoszanek Ja wysyłam tylko wtedy, gdy ktoś mnie tak mocno wypchnie, że przez to zginę. Jakbym miał każde delikatne wypchnięcie zgłaszać to co drugą bitwę bym słał tickety XD
I zawsze te osoby banują.
@wuju84: mechanika w grze arcade'owej xDDD Weź mnie nie rozśmieszaj xD Gdybyśmy rozmawiali o War Thunder w trybie symulacyjnym, to moglibyśmy dyskutować o jakiejkolwiek mechanice. Grałem w WoT'a parę ładnych lat (również w klanie) i system matchmarkingu to było totalne dno. Nie dało się nie zauważyć różnicy w algorytmie losowania drużyn między graniem na zwykłym koncie, a na premium account. Kto grał przez chociaż chwilę z zainstalowanym XVM mod, będzie wiedział
@bartosz-bartosz: twierdzisz że konto premium wpływa na MM?
może inaczej, który element gry który można kupić daje większe szanse na zwycięstwo?
to że gra jest arcade a nie symulatorem nie świadczy że nie ma w niej mechaniki, poczytaj o mechanice spotowania, przebijania w wot. Skoro tego nie rozumiesz to nie dziwię się że zwalasz swoje słabe wyniki na p2w
@wuju84 nie rozumiem dlaczego za wszelką cenę starasz się mnie ośmieszyć i na jakiej podstawie twierdzisz, że miałem słabe wyniki? Bo mam inne zdanie o twojej ukochanej gierce? Żałosne to nieco, ale ok. Postaram Ci się wytłumaczyć bardziej obszernie, skoro jesteś taki dociekliwy. Doskonale wiem co to, jak to dumnie nazywasz - mechaniki spotowania i przebijalności stref pancerza. Przeciętny 13-sto latek jest w stanie to ogarnąć w jakieś półtorej godziny, czytając o
@bartosz-bartosz: sam się ośmieszasz twierdząc że konto premium wpływa na mm.
co do czołgów premium z preferencyjnym MM, były dostępne za darmo w maratonach.
obecnie wg nie wypuszcza czołgów z preferencyjnym MM. Ogólnie mają losowania +-1 ze względu na ich słabsze parametry. Normalne premki mają losowania takie same jak pojazdy drzewkowe czyli +-2.

lepsza amunicja dostępna za golda, hmm było tak kiedyś, od jakichś 4-5 lat jest dostępna za kredyty w
@wuju84: ok, po pierwsze dalej twierdzę, że WoT to arcade. Mogę Ci przyznać rację, że gra posiada mechanikę, ale w dalszym ciągu uważam, że jest ona bardzo prymitywna - jak na arcade'ową grę przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po pewnym czasie gra po prostu staje się bardzo przewidywalna i nudna (przynajmniej w moim odczuciu). Tak jak wspomniałem wcześniej - nie gram już parę lat i swoją opinię
@bartosz-bartosz: nigdy nie twierdziłem że wot jest symulatorem, ale nie jest też pozbawiony mechanik będących elementami symulacji.

przedstawione przez Ciebie niestety o niczym konkretnym nie mówią, są to fragmenty z forum w których nic nie jest wykazane. poruszane w cytatach kwestie są już bardzo nieaktualne. nie ważne czy jesteś dobrym/słabym graczem obecnie grind jest szalenie szybki, zdobywanie kredytów, ekspa jest dziecinnie proste. Nawet zdobycie darmowej premki VIII tieru jest w miarę
@wuju84: nie wiem czy takie nieakutalne, cytowane posty pochodzą z końcówki 2018 roku. Jestem natomiast ciekaw czy w dalszym ciągu granie na IX i X tierach jest tak samo nieopłacalne bez premki? Kiedyś grając na wyższych tierach, żeby wyjść na 0, trzeba było się bardzo postarać. W zasadzie wszystko sprowadzało się do tego, że po pewnym czasie grania wyżej, musiałeś się cofać do szóstek, czy siódemek, żeby dozbierać hajs na granie