Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?
rmf fm przed chwilą
"skecz" prowadzących na temat "afery" że gdzieś tam (Kraków?) trzeba w toalecie za pisuar płacić 50 gr a za kibelek 1 zł
i mówią, że żeby zrobić all za 50 gr i wprowadzić opłatę "rolkową"
i hehe tłumaczy jeden drugiemu, że kobiety to się podcierają też po jedynce
bo Cieżko nimi potrząsnąć
no chyba, że KICHNĄ!
kuuuurła trzymajcie mnie
HAHAHAHA
rozumiecie?
SIKI
KIBEL
PUSIA
PISIOR
HALYNA! NIE WYCZYMIE! TRZYMAJ KIEROWNICĘ BO MI SIĘ ZAJADY ROBIĄ ZE ŚMIECHU!

radio, które słucha największa ilość Rodaków (°°
ten Kraj jest zgubiony ( _)

#grazynacore #januszcore
  • 25
  • Odpowiedz
@Obles: po południu w niektóre dni jest babeczka, która ma fajne suchary. Było kiedyś o jakichś przepychankach w sklepie z okazji przeceny kurczaka, to skomentowała, że gdyby chodziło o wołowinę, to wtedy bitki miałyby sens (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyliście ale ostatnio rmf ciagle reklamuje różne programy w totalitarnej tvpis, co by znaczyło że prezio został postraszony, bo inaczej.... i tu można wpisać różne hipotezy...
  • Odpowiedz
@NukeOps:
Niekoniecznie. Słucham w samochodzie Trójki. Chyba wszystko jasne.
@Obles:
Ciekawi mnie, jak to usłyszałeś. To znaczy co sprawiło, że słyszałeś tę polskojęzyczną stację.
@levusek1992:
Jakie smutne? Poważne to nie od razu smutne,
  • Odpowiedz
@szpongiel: Uważam, że przytoczona przeze mnie historia ma wiele i z grazynacore i pasjonaciubogiegozartu - tego drugiego tagu zapomniałem dodać :<.

@kacper2101: Na co-dzień słucham Radia Zachód, niemniej tamtejsze audycje "otwarty mikrofon", w których ciągle ci sami ludzie pieprzą dzień w dzień o rzeczach, o których nie maja pojęcia mnie dobijają i tak to włączyłem pierwszą lepszą stacje - wyszło na rmf fm i potrzebuję onkologa...
  • Odpowiedz