Wpis z mikrobloga

@ToNieOn:
Chłopa ciągnie do męskiej kostropatej dupy ze zwisającymi jajcyma - brawo, jesteś taki normalny!
Chłopa ciągnie do damskiej waginy zasłoniętej przez trochę tłuszczyku - dewianci ze skłonnościami do psychopatii
Co oni z wami zrobili...
  • Odpowiedz
@kinlej: Wolę waginę do której nie muszę się przekopywać łopatą przez tłuszcz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym seks z zapasionymi nie jest możliwy. Cytat od jednej zapasionej:
Gina: „Bałam się wychodzić z łóżka. Tam czułam się bezpiecznie. Czułam się szczęśliwa, ale momentami było mi smutno. Kiedy człowiek jest tak gruby, niewiele już może zrobić. Musi jednak żyć, bo alternatywą jest śmierć.” Im Gina była cięższa,
  • Odpowiedz
@ToNieOn co ty w ogóle #!$%@? za głupoty ciżmopsuju to nie znają świeci aniołowie xD przeciez to że kogoś podniecają grubsze laski, albo czerpie przyjemność z seksu z nimi nie oznacza że jest feedersem, który dużą przyjemność czerpie chociażby z dokarmiania drugiej osoby, czy obserwowania jak ona tyje. i jeszcze to sugerowanie i naciągane w #!$%@? wnioskowanie ze przecież jak lubisz grube to jesteś chory psychiczne xDD no niezłą zenade brachu
  • Odpowiedz
@ToNieOn: Myślę że mówiąc o grubsze nie chodzi mu o jakiś feedersow i inne morswiny. Tylko poprostu kragle dziewczyny, może nie tak jak na zdjęciu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ToNieOn: o nie muszę czasem kupować spodnie w rozmiarze 40 albo 42, bo inaczej mam za krótkie nogawki, jak żyć! Jestem upasioną lochą, bo nie kończę się na rozmiarze 38! A nie po po prostu mam ponad metr osiemdziesiąt wzrostu, a Ty jesteś szufladkujący i krotkowzroczny...
  • Odpowiedz
Wolę waginę do której nie muszę się przekopywać łopatą przez tłuszcz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym seks z zapasionymi nie jest możliwy.


@ToNieOn: Dla wykopków zawsze istnieje tylko skala 0-1 -> szczupła albo ulana tak, że waży 200kg XD

Kobieta kończy się an rozmiarze 38.


@ToNieOn: Znasz się trochę na damskich rozmiarach, czy niezbyt? xD Chyba, że mówisz o butach, ale też niezbyt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stannis: gdzie tu widzisz histerie... Idiotyczne jest postrzeganie przez pryzmat wagi, bo waga jest mniej istotną zmienną niż stosunek chociażby tłuszczu do mięśni jeśli chodzi stricte o wygląd sylwetki. A skoro to takie istotne to niecałe 70 kg
  • Odpowiedz