Wpis z mikrobloga

#serock i przykład dzbana. Przepraszam, PANA KOLARZA.
Dla nie kumających: obok drogi biegnie ścieżka rowerowa. Wyremontowana rok temu. Ścieżka jest asfaltowa i porządnie wykonana. W tle chodnik dla pieszych, który nie koliduje ze ścieżką.
Pan dzban TRENUJE do jakiegoś tour de Pleszew, czy innej vuelta de Pokrzywnica i musi blokować drogę. Gardzę i pluję.
Elo
#rower #dzban #podludzie
kartofel_mocy - #serock i przykład dzbana. Przepraszam, PANA KOLARZA.
Dla nie kumając...

źródło: comment_pibUKO51P5IZ67Nj5CdJDQ1Fj63uhV04.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przejeżdżając przez tuziny takich #!$%@?ów nikt normalny nie będzie zatrzymywał się u sołtysa na studiowanie mapy włości tegoż


@wykopyrek: Masz rację. Bez mapy nie idzie zauważyć tej eleganckiej, asfaltowej jak Rowerowy Bóg przykazał drogi dla rowerów.
  • Odpowiedz
@Mortal84 W mojej okolicy mam kilka ulic. Asfaltowe, ładne. Ale ciągle zakorkowane. Do tego jakieś zawijasy, skrzyżowania, trzeba czasem niepotrzebnie skręcać. Tak więc mówię "#!$%@?ć to" i jeżdżę autem po chodnikach, bo nie zamierzam się #!$%@?ć tym wszystkim, co wyżej wymieniłem.
  • Odpowiedz
Tak więc mówię "#!$%@?ć to!" i jadę drogą, bo nie zamierzam się #!$%@?ć tym wszystkim, co wyżej wymieniłem.


@Mortal84: I tym samym #!$%@? innych użytkowników drogi. Może warto czasami pomyśleć nie tylko o sobie?
  • Odpowiedz
@wykopyrek:

Oczywistość położenia i przebiegu tego cudu techniki z przyszłości (DDR) to sprawa czysto lokalna. Przejeżdżając przez tuziny takich #!$%@?ów nikt normalny nie będzie zatrzymywał się u sołtysa na studiowanie mapy włości tegoż i rozkminie którędy można najmniej #!$%@?ć jaśnie kierowców.
  • Odpowiedz
Jak jest sciezka rowerowa to narzekają że nie asfaltowa jak jest asfaltowa to narzekają że nie beda studiować map w każdej miejscowości. Wszystko by poczuć się panem i jechać po ulicy¯\_(ツ)_/¯ .

P.S.: przepraszam że generalizuje ale ta zła część jest najbardziej krzycząca
  • Odpowiedz
ja tam zawsze wlewam zawartość bidonu do środka auta.¯_(ツ)_/¯


@sargento: A tak na serio to bierzesz spryskiwacze dumnie na pysk i znikasz zaraz gdzieś z tyłu na swoim dwukołowym złomie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po 2, jedzie mało inwazyjnie dla reszty uczestników ruchu, więc gdzie problem?


@piteerowsky: masz rację. Problem kompletnie żaden. Ja również jeżdżę samochodem małoinwzyjnie po chodniku.
  • Odpowiedz