Wpis z mikrobloga

@schriker: czemu używasz biblioteki querystring? jeśli dobrze rozumiem chcesz zwrócić json w data, możesz to zrobić po prostu używając JSON.stringify, biblioteka querystring jest już dawno nieaktualizowana
edit: sforkowałem projekt
+ używasz typescripta, a nie budujesz plików .d.ts
@kuskoman:

używając JSON.stringify


Potrzebuje przeslać dane w formacie 'klucz=wartosc&klucz2=wartosc2' JSON.stringify zwroci mi cos w stylu: {"klucz":wartosc,"klucz2":wartosc2} a to nie zadziała. Zmieniona biblioteka na coś aktualniejszego.

private properties można ustawiać jeszcze w argumentach konstruktora


Co do TS pierwszy raz korzystam - jeśli chce ustawić private appSecret: string = appSecret to dostaje info ze nie bylo wczesniej zadeklarowane (?).

budujesz plików .d.ts


????
no i szczerze mówiąc nie pisałem jeszcze nic obiektowo w TS ale z tego co pamiętam, to private properties można ustawiać jeszcze w argumentach konstruktora


@kuskoman: Wygląda na to, że nie da rady tego zrobić jeśli chcemy skorzystać z destrukturyzacji obiektu i temat poruszony już w 2015 https://github.com/microsoft/TypeScript/issues/5326 ale nic z tym nie zrobiono, a szkoda. W ogóle mam wrażenie, że twórcy TS mają wywalone na sugestie społeczności(?) i stoją uparcie