Wpis z mikrobloga

#pilkanozna
ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ ZA 7 LAT

Tak aktualnie prezentuje się najdroższa 11stka (wg transfermarkt) zawodników mających nie więcej niż 18 lat.

Zobaczymy za 7 lat, gdy chłopaki będą mieli po 25 lat, ilu zrobiło wielką karierę, a ilu przepadło w zawodowym futbolu.
rales - #pilkanozna
ZAPLUSUJ TEN WPIS, A ZAWOŁAM CIĘ ZA 7 LAT

Tak aktualnie preze...

źródło: comment_XhzM6cYc4ZmSMciZ2FgJMJYoCsNy55xj.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żaden z nich nie przeskoczy poziomu powiedzmy Griezmanna, róbcie skriny :D


@FanaticoRosso1910: W dodatku wyskoczy kilku takich co dzisiaj na transfermarkcie mają wartość 50 tys. euro. Wystarczy spojrzeć na Lewandowskiego jak miał nie całe 18 lat.
  • Odpowiedz
@Paayor: w życiu bym nie dał Salaha przed Hazardem i Griezmannem. Salah dał d--y w Chelsea, w Romie też nie był jakiś kosmiczny. Dopiero w Liverpoolu miał fajny sezon i świetne liczby. Griezmann od kilku lat prezentuje wysoki poziom i w Atletico, i w kadrze. O Hazardzie nie musze mówić. Genialny w Lille, poszedł do Chelsea i się nie spalił. Mial większy wpływ na drużyne niż Salah na LFC moim
  • Odpowiedz
Karolu z 2026 roku. Jeśli to czytasz to mam nadzieję że rzucisz wpizdu to pływanie na statkach, masz już dobry dom i pierwszą bańkę na koncie. Chociaż jeśli wciąż rządzi PiS to za bańkę pewnie można kupić 4 bochenki chleba.
  • Odpowiedz
@ajo48: Bojan umiejętności miał, głowa nie dawała rady.

To jest przypadek, gdzie jedno wydarzenie (uznany gol z Interem na 2:0) mogło pchnąć jego karierę w zupełnie innym kierunku.
  • Odpowiedz
  • 1
@pika_dmj
Griezmann to taki bardziej pozer. Nieco ponad przeciętny, nic więcej. Sodówka do głowy mu wybila w najlepszym momencie kariery...
  • Odpowiedz
@rales: Murzyny mają to do siebie, że przestają pracować nad sobą i wypadają z gry. Poza wyjątkami jak Samuel Eto czy Didier Drogba. Kluby powinny nauczyć się i przestać za nich przepłacać.
  • Odpowiedz