Wpis z mikrobloga

@FanaticoRosso1910 dla mnie są na równi, tylko nie wiem czy umieściłbym ich na 3. miejscu. Ale umówmy się, po tej dwójce kosmitów, co do ktorych nikt nie ma wątpliwości, że są najlepsi, to kolejność dalej mocno zależy od sympatii.
  • Odpowiedz
@pika_dmj: top 3 to zdecydowanie mbappe, neymar, ronaldo i messi. Jakos zaraz za nimi van dijk, salah, de bruyne i dopiero teraz wchodzą do gry Hazardy i Griezmanny. Przynajmniej wg mnie bliżej im do top 10 niz top3
  • Odpowiedz
@rales: siema daje plusa ale bardziej zebys mnie zawołał i żebym to przeczytał za 7 lat.

no elo wymiociny z dalekiej przyszłości. siedze jem parówki ,za oknem #!$%@? jesien dzień pierwszy. mieszkam sam od roku raz mi dobrze raz źle. dzisiaj akurat źle. zaraz spadam konczyc 3 sezon better call saul. moja waga to 100kg a na koncie mam 500zl , za miesiąc lecę do londynu naćpać sie koksu i pozwiedzać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rales: Saliba cioto gra w Arsenalu, a jest wypożyczony do Saint etienne. Za 7 lat będzie miał z Arsenalem mistrza Ligi Miszczów i że dwa mistrzostwa Anglii. You will see
  • Odpowiedz