Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w przypadku załamania nerwowego, ataku depresji, jakkolwiek to nazwać, mogę iść najpierw do internisty? Kazali mi właśnie wyjść z pracy i odpocząć, bo tak nie wytrzymuje, że aż poryczałam się przed szefem jak pytał się co jest nie tak. Od dłuższego czasu tak się czuję, ale dzisiaj jakiś armageddon. Nie wiem co robić, do kogo iść. Do jutra nie dam rady się ogarnąć żeby wrócić do roboty..

#depresja #zdrowie #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej do psychiatry. Dostaniesz leki i pewnie L4, skoro tak z tobą źle. Z racji, że sprawa pilna to może ktoś by cię jeszcze dzisiaj przyjął. Podzwoń po przychodniach, albo spróbuj prywatnie. Jeśli nie da rady to spróbuj do internisty.
  • Odpowiedz
OP: @PrezydentSmietnikow: @sfOwl: @Patrycja89: @baran_z_bmw: psychiatra nie wpadł mi do głowy. Psycholog nie byłby lepszy? Jutro z rana mam internistę, najszybszy termin jaki się dało. Psychiatrę też ogarnę.
Czy jakieś rady co do internisty? Nie chcę żeby mnie jakiś zbył, a nie wiem w sumie co powiedzieć...
I w ogóle to dzięki.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Ja kiedyś zacząłem od psychologa i przemyślałem pewne rzeczy i stanalem na nogi, niestety po rozstaniu sie zalamalem i udalem sie po pomoc do psychiatry. Teraz jakoś się trzymam, w kazdym razie nie ma co sie bać, ja uwazam ze wybranie sie po pomoc to odwaga nie wstyd. Pozdro
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie zależy czego oczekujesz. Jeśli chcesz dostać leki i zwolnienie lekarskie to do psychiatry. Jeśli chcesz po prostu pogadać to psycholog, a jeśli to jakiś poważniejszy problem, nie tylko chwilowy kryzys, to psychoterapeuta.
A interniście po prostu powiedz, że przeżywasz załamanie nerwowe, że nie czujesz się na siłach by chodzić do pracy(opowiedz o tym jak się rozpłakałaś i szef kazał ci iść do domu). To powinno wystarczyć. Pewnie ci
  • Odpowiedz
OP: @PrezydentSmietnikow: @baran_z_bmw: internista w sumie mnie olał, powiedział że niepotrzebnie do niego przychodzę, on nic nie pomoże. Zwolnienia też nie dał. Z terminami do psychiatry jest problem, dopiero na przyszły miesiąc (wszystko patrze prywatnie). Ale jedna przychodnia zgodziła się jutro spytac jednego lekarza czy mnie przyjmie po godzinach dodatkowo. A jak nie to muszę poczekać, i ewentualnie brać urlop.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Witam, od siebie polecę poczytać o oleju C-D, ma multum działań w tym, przeciwdepresyjne, przeciwlękowe, przeciwpsychotyczne i relaksujące. Sam biorę 3-4 razy dziennie po parę kropel i jest większa poprawa niż miałem po lekach. Poczytaj proszę o oleju c-d i jego właściwościach na pewno pomoże.
W razie jakichkolwiek pytań, pytaj, pomogę.
Pozdrawiam.
  • Odpowiedz