Wpis z mikrobloga

@Zimnok: Pomijając sposób wypowiedzi oraz genderowanie to niestety musze się zgodzić z tym stwierdzeniem.
Ich perfumy są słabsze, dużo słabsze. Co ciekawe - w moim przypadku produkt był przepakowywany - pudełko miało wewnątrz wycięty precyzyjnie kod rejestracyjny (po rejestracji producent przesyła upominek) i zaklejone czarną taśmą. Perfuma była zafoliowana ale takie foliowanie każdy może w domu nawet zrobić...
Na infolinii profesjonalne zdziwienie "taaaak? Proszę odesłać w ramach reklamacji..."
Na infolinii profesjonalne zdziwienie "taaaak? Proszę odesłać w ramach reklamacji..."


@YogiYogi: zdziwienie bo nie spodziewali się że ktoś taką cebulę odwali, a na bank był to zwrot jakiegoś janusza który zamówił, wyciął kod i odesłał
zdziwienie bo nie spodziewali się że ktoś taką cebulę odwali, a na bank był to zwrot jakiegoś janusza który zamówił, wyciął kod i odesłał


@Deska_o0: Spoko dolali wody, zafoliowali i wysłali jako pełnowartościowy produkt bez sprawdzenia? To jest dopiero januszowanie...
Kupiłem w internetowej perfumerii Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme i w sumie pasuje idealnie do tego co tam piszą, choćbym #!$%@?ł 20 psiknięć to zapachu nie czuć po paru minutach, nawet testowałem na ciuchach i to samo. Mirki sprawdzały pod względem oryginalności i jest legit. Drugie perfumy z tego samego zakupu trzymają normalnie i bądź tu człowieku mądry. ¯\_(ツ)_/¯
@Deska_o0: No co ty nie powiesz, poważnie? I co ma reformulacja do trzymania zapachu mniej niż 5 minut? Gdyby takie właściwości miały perfumy za kilkaset zł to nikt by tego nie kupował.
@Zimnok: Śledzę tag i nie jestem z tych krzykaczy tylko Douglas!! W internecie podróbki!! Ale ogólnie to akurat ten zakup był trefny jak nie wiem co. Poprzedni zakup tego zapachu był ok, zapach miał dużo lepsze właściwości, a nie był to rok 2008.

Ten zakupiony w 2019 niczym nie różni się od tureckiej bazarówki.