Wpis z mikrobloga

Wiem, że to raczej pierdoła, ale na egzaminie przez to można oblać. Czy w tej sytuacji skręcając w lewo należy włączyć kierunkowskaz? Wydaje mi się, że tak, a moi rodzice twierdzą, że nie xd Zresztą nie zauważyłem, żeby ktokolwiek to sygnalizował

https://www.google.com/maps/@50.0459835,21.410216,3a,75y,131.26h,82.55t/data=!3m6!1e1!3m4!1st5cfNASoKafofpuJEr04uA!2e0!7i13312!8i6656

#prawojazdy #naukajazdy #prawo
Pobierz Feargan - Wiem, że to raczej pierdoła, ale na egzaminie przez to można oblać. Czy w t...
źródło: comment_55nFOLU5owdy6qfpitFyz4nm9J6Zu7oo.jpg
  • 214
@dreammaster: artykuł 22 KD > 5. Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru. Jadąc droga nie zmieniasz kierunku ruchu. W przypadku skrzyżowania w tym temacie (nie w filmie o którym mówi ten człowiek) również zmieniasz kierunek ruchu
@a_maze: @auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: @Meritum: @PanKracy582: @dreammaster: Zgłoście się do najbliższego wydziału komunikacji i oddajcie prawo jazdy.

Według waszej logiki, jeżeli jedziemy w lewo, to nie dajemy kierunkowskazu. Jeżeli jedziemy prosto, to dajemy kierunkowskaz w prawo. A jeżeli mielibyśmy skrzyżowanie z obrazka, to skręcając w prawo, zostaje nam do dyspozycji tylko kierunkowskaz w lewo.

Puknijcie się w głowę XD
Pobierz fordern - @a_maze: @auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW: @Meritum: @PanKracy582: @dre...
źródło: comment_5mH5qlXisiZ3pFMUizikDZ9QTRdQUvH2.jpg