Wpis z mikrobloga

ale jakość renault każdej klasy (wykończenie) i jakość amerykańskiego paździerza... to jest przepaść. że znaczna przewagą Francuzów.


@secret_passenger: siedziałeś w którymś z tych amerykańskich paździerzy czy tylko tak sobie p--------z z drugiej strony oceanu? nawet podstawowy ford f-150 kosztujący smieszne ~25-30tys dolarów jako nowy bije na głowę komfortem każde europejskie małe g---o.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ImInLoveWithTheCoco: w tym f-150 to wiele razy siedziałem. i jak to ma bić komfortem cokolwiek z Europy (podobnej klasy) to ja już nie wiem...
rozumiem że dla wielu osób wielkie auto to od razu komfort, ale ja pisałem po czym ja rozpoznaję dobrze wykończone wnętrze.
w Europie produkuje się różne samochody. nie tylko małe autka miejskie. chyba nie porównujesz f-150 do czegoś pokroju Opla Corsy? :-)

prosiłbym też o zachowanie
  • Odpowiedz
@vargemp: Dziś Renault w środku są takie sobie (choć te najnowsze podobno sporo się poprawiły), tak kiedyś Renault były bardzo dobrze wykończone. Cadillaki fajne, ale taki Escalade czy ATS, to lipa i zachwycają się tym ci, którzy nawet w nich nie siedzieli lub nie mają porównania z premium z Europy. Może te nowe serie CT4, CT5 będą lepsze, ale GM, to jednak GM. Oni dużo rzeczy umieją schrzanić.
  • Odpowiedz