Wpis z mikrobloga

oba auta łatwo niechcący wprowadzić w poślizg nadsterowny...


@GaiusBaltar: nie wiem jakim polonezem jeździłeś ale ja jeździłem borewiczem, caro i atuplusem i w poślizg było je wprowadzić łatwo ale poślizg nadsterowny i podsterowny występował w proporcjach 50:50 i zależało to od takich czynników jak aktualna temperatura po drugiej stronie globu, faza księżyca, czy aktualna sekunda jest parzysta, stosunek jedno do dwugroszówek w Twoim portfelu...
@MajsterZeStoczni:
rok 199X, 18 letni samotnie mieszkający uczeń technikum, Krystian Kaszubowski, znajduje na złomowisku starego SKYLONEZA, który brał udział w wypadku ale z pewnego powodu nie został zezłomowany. zupełnie przypadkowo był on też zarejestrowany na tą samą osobę, Krystian od razu zaczyna czuć z nim więź, oraz pojawia się u niego uczucie że był przeznaczony do tego żeby go kupić.

Krystian zamierza doprowadzić SKYLONEZA do dobrego stanu; szukając kogoś to podjąłby
@Ciasto_hirol:

oryginalny projekt poloneza, który wszedł w 78r. był poprostu dobry, porównując z zachodnią Europa to nawet świetny.


Bo pierwsze wersje były najbardziej podobne do pierwowzoru, który podrabiały - Lancii Delty.