Wpis z mikrobloga

  • 63
Zabawna sytuacja xD
2 dni temu jechałem na imprezę rowerem (7km od domu) i jakieś 2 kilometry od celu zablokowało mi się tylne koło. Zapytałem koleżanki czy mogę u niej zostawić i następnego dnia przyjadę i spróbuję naprawić to koło. Powiedziała, że spoko, nie ma problemu. Przyjechałem wczoraj, "naprawiłem" podziękowałem i zacząłem wracać do domu i po jakichś 1,5km znów się całkowicie zablokowało. W-------m się, byłem w samym centrum miasta, pomyślałem, że zostawię go tutaj, jak go ukradną to będę pełen podziwu dla złodzieja xD. Przyjechałem dziś na to miejsce, patrzę, a roweru nie ma. Trochę posmutniałem, bo jednak 70 euro piechotą nie chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale i tak zacząłem się zastanawiać jak złodziej tym rowerem dojechał do domu xD. Przeszedłem jakieś 10 metrów i zobaczyłem go porzuconego pod jakimś budynkiem. Koleś chyba nie był w stanie więcej przejechać xD
Pic rel
#heheszki #rower #finlandia #zlodzieje
dosiu - Zabawna sytuacja xD
2 dni temu jechałem na imprezę rowerem (7km od domu) i ja...

źródło: comment_g2CwsBrGg3tL4FqHBrQh2ZvVrsQRA8BK.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dosiu: w Finlandii są złodzieje? Swoją drogą jakie miasto? Tak, wiem w Finlandii podobno jest tylko jedno miasto hehe. No i co tam robisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Kofas strasznie często kradną rowery, a jak są przypięte, to nawet niektórzy są w stanie odkręcić koła i tak zostawić.
Może i jest jedno, ale ja jestem w tym szóstym (ʘʘ) Turku. Studiuję sobie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PiccoloColo na marketplace najtańsze po 100 euro. Tutaj są mega drogie rowery, bo każdy ich potrzebuje. Najtańszy jaki znalazłem to na 20 calowych kołach, z których oba były skrzywione i zawadzały o błotniki i hamulce. Był za 30 euro. 70 euro z zamykaniem to była taka nawet okazja xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kendi hamulec się zablokował drugi raz w ten sam sposób. Musiałbym prawdopodobnie odkręcić całkowicie ten hamulec, żeby nie było problemów. Nie jestem wirtuozem klucza francuskiego, jak sobie nie dałem rady, to oddam do mechanika
  • Odpowiedz