Wpis z mikrobloga

Ale mam bół dupy o zarobki w JS, przykład: https://justjoin.it/offers/prodata-consult-senior-javascript-developer-krakow
Serio, 28.5k dla "programisty" xD javascript? Przecież to coś nie jest nawet prawdziwym językiem programowania, pozbawione to jest wszelkich zada logiki, na przykład []=="" ?? A tymczasem oferty na prawdziwe języki jak C++ albo C# to max 10k, przecież to jest żart bo c++ uczy się całe życie a taki javascript to można na poziomie gimnazjum ogarnąć w przerwię pomiędzy browarami a lekcjami.

#programista15k #zarobki #gorzkiezale #zalesie #javascript #programowanie #cpp
  • 16
  • Odpowiedz
@Scaab: Widzisz jakim jestes frajerem? Pouczylbys sie w gimnazjum JavaScriptu i teraz bys zarabial 28k a tak to tlukles do glowy te C++ po nocach i teraz ledwo dyche wyciagasz (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Scaab: nie wiem czy Java w wersji Script jest łatwiejsze od C bo się nie uczyłem ale istotnie prawdą jest to że jest w tym więcej roboty i za większą kasę, no przynajmniej na portalach z ogłoszeniami i w PL.
  • Odpowiedz
@Scaab: ale przecież takie oferty to są typowe baity. Przyjdziesz na rekrutacje to ci wmówią, że jesteś słaby i masz ledwo szansę na dolny szczebel widełek, tak więc zamiast 28k zaproponują z łaską 24k netto B2B, co po odliczeniu wszystkich kosztów da z jakieś 17000-19000 na rękę. To, że ktoś daje w ogłoszeniu w górnej granicy 25k czy 30k nie oznacza, że taką stawkę chce zapłacić. To zazwyczaj jest tylko dla
  • Odpowiedz