Wpis z mikrobloga

@methiu ajfon mi się podoba bo ma jakiś normalny rozmiar. Teraz mam takiego #!$%@? który mi się z trudem w kabzie mieści i ze sto razy już wypadł a taki iPhone 10 czy tam X normalny fon, w łapie dobrze siedzi i nie wyleci.
Niestety jestem zmuszony do korzystania z iPhone'a. Mój trzyletni chinol za 200 zł słabo trzyma na baterii. W porównaniu do iPhone'a komfort użytkowania niebo a ziemia. Jak tylko będę mieć okazję to wracam do Androida.
Przynajmniej jest wybór


@Megasuper: a co Apple nie ma? Niestety za bardzo nie znam tematu, ale wszedłem na RTVAGD i byłī 3 kolory do dyspozycji w tym czarny i 2 miksy, które układem kolorystycznym jakoś pasowały do naklejek z podstawówki. Umiem przyznać, że telefony z Androidem są lepsze w jakiś tam aspektach, ale nigdy nie przyznam tego, jeżeli chodzi o wygląd, który się cofa xd.
@methiu tia...

#!$%@? odblokowanie telefonu

Gdy gadam z rodziną z IPhone 8 chcą bym zadzwonił z Androida bo wtedy wyraźniej mnie słyszą

Upośledzone mapy- po to place więcej by wszystko było idealnie a nie zmieniać domyślne aplikacje i nawigacje

I najgorsze- po uszkodzeniu kabla nie mogłem ładować IPhone 8 kablem oryginalnym od Iphone 10 bo uważał że to nieoryginalna ładowarka...

No i jako nawigacja wytrzymywał krócej niż 5 letni telefon z androidem...