Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Norbercikk: @methiu: nie można instalować aplikacji spoza sklepu, nie można usunąć aplikacji systemowych, które są niepotrzebne, nie można wybierać spośród wielu motywów dla interfejsu użytkownika i aplikacji, nie można wysłać pliku przez bluetooth. Dla mnie to jest upośledzonych system, za dużo niedogodności. Zdarzylo mi się używać iPhone. Jakiś zły nie jest, ale ta zamknietosc powoduje że jest w cholerę nudny, nawet launchera nie da rady zmienić ( ͡° ʖ
@Marek1991: z pamięcią masz jak najbardziej racje, 64 w takiej kwocie gdy reszta ma w standardzie 256 to jest żart. ten LCD na XR to bardzo dobry wyświetlacz natomiast, na papierze wygląda słabo ale IRL nie ma żadnego dyskomfortu korzystając z niego
@PanKracy582: @methiu: A w czym problem odłożyć 15 wypłat na nowego iphona? Poza tym tu nawet nie chodzi o cenę, bo samsungi też są drogie, ale o to co za taki hajs oferują te telefony. Szkoda, bo dali wam lepszą ładowarkę do zestawu, bo ostatnio z tego kisnąłem, że dają 5 watową do telefonu za 5k i ładuje się 3,5h do pełna XD

No ale jak kto woli, jeden woli
@Marek1991: tak jest gorszy ale wcale nie jest to coś co powoduje że zalicza się do słabych wyświetlaczy. to najlepszy LCD na rynku i myślę że większość osób wypowiadających się na ten temat by nie potrafiła go odróżnić od jakiegoś oleda, nie mówiąc o wskazaniu ząbków na ekranie