Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie do specjalistów #ecommerce #marketing #webdev #reklama #internet

Prowadzę pewien niszowy serwis społecznościowy, jest zarejestrowanych ok. 3 tys. użytkowników, załączam statystyki z ostatniego miesiąca. Nie są to oszałamiające liczby, ale jak już wspominałem, branża jest niszowa i jestem na pierwszych miejscach w wyszukiwarkach po wpisaniu fraz związanych z tą branżą.

Zgłosiło się do mnie wydawnictwo, które pyta o możliwość współpracy w postaci zamieszczenia bannerów reklamowych z ich książkami. Książki mi się podobają, znam to wydawnictwo, więc jestem jak najbardziej otwarty na współpracę. Pytanie do Was - jakie stawki mogę sobie zażyczyć za reklamę na stronie głównej/na podstronach? A może nie podawać żadnych stawek tylko zapytać o ich ofertę? Będę wdzięczny za wszelką pomoc, bo nie mam doświadczenia w tych tematach. Dzięki.
sczymryj - Cześć, mam pytanie do specjalistów #ecommerce #marketing #webdev #reklama ...

źródło: comment_B84B7HzSzIvtK0ENCwCplFg26BOxF5Pg.jpg

Pobierz
  • 4
@sczymryj: zależy od branży 10-1000 zł/cpm (tysiąc wyświetleń banera), 1000 zł przy kredytach, przy nieruchomościach 200 moze, przy ciuchach 50, przy portalu o wszystkim, plotkach, gdzie nie trafiamy do konkretnego targetu 10 zł. Daj znać na pw jaka branża to Ci powiem jakie stawki są mniej-więcej. Czym bardziej specjalistyczny portal tym stawka powinna być wyższa bo trafiasz do bardziej konkretnej grupy ludzi. Nieważne jaki temat, jeśli specjalistyczny to nie schodziłbym poniżej