Wpis z mikrobloga

Autentycznie martwi mnie to, że pis wygra jesienne wybory. I mocno mnie to przejmuje, że #!$%@?ą ten kraj do reszty. Mnie, osobę która nie jest w ogóle patriotą martwią takie rzeczy. Kiedy jakoś już w miarę wychodzę na prostą, uwolniłem się od prywaciarzy, zacząłem zarabiać troszkę lepiej, jakoś układam sobie życie, obudzę się za 10 lat w kraju pogrążonym w recesji i kompletnym upadku. #!$%@?, nie chce mi się od nowa walczyć i w wieku 30 cz 40 lat pakować walizek, szlifować język i wyjeżdżać, zaczynając od nowa. Staruchy poumierają i #!$%@?, ja w tym gównie będę się męczył i nawet tej berbeluchy się nie napije bo w niedziele albo po 22 jej nie kupie. To co się dzieje w tym kraju nie jest już wcale zabawne ;/

#oswiadczenie #zalesie #polityka
  • 223
  • Odpowiedz
@piastun: Wykwalifikowany pracownik świeżo po studiach zarabia 4k brutto. Po podniesieniu minimalnej będzie zarabiał tyle co zamiatacz ulic. Nie no ruch dobry. Na bank nie zmieni to gospodarki nic a nic. Po prostu janusze prywaciaze w koncu sie doigrają xD
  • Odpowiedz
  • 70
@piastun Taaa... Zabijanie szarej strefy, oj to będzie ciekawe. Czym ja chcesz zabić, bochenkiem chleba za 20zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

US jest ponad prawem i dla Ciebie to w porządku, aaa bo przecież już od lat tak to jest to już się ludzie przyzwyczaili.

TVP od zawsze było tubą propagandową dla partii, ale oni już zerwali wszystkie ograniczenia, hulaj dusza po prostu, zero wstydu. No ale
  • Odpowiedz
@rzeznia22: zastanawiałeś się dlaczego uwolniłeś się od prywaciarzy i zacząłeś zarabiać lepiej ? już śpieszę wytłumaczyć, otóż PiS dał ludziom 500+ oraz 13 emeryturę i wpompował na rynek pieniądze, które ty teraz zarabiasz i nagle zrobił się z ciebie kapitalista i jęczysz, że cię okradają, jesteś ignorantem
  • Odpowiedz
Wykwalifikowany pracownik świeżo po studiach zarabia 4k brutto. Po podniesieniu minimalnej będzie zarabiał tyle co zamiatacz ulic. Nie no ruch dobry. Na bank nie zmieni to gospodarki nic a nic. Po prostu janusze prywaciaze w koncu sie doigrają xD


@maad: ale co już ta sprawa z minimalną jest przesądzona? Pis wygrał wybory?
Na zachodzie już od dawna ta patologia funkcjonuje, że inzynier zarabia niewiele więcej niż cieć, dlatego nie ma
  • Odpowiedz
TVP od zawsze było tubą propagandową dla partii, ale oni już zerwali wszystkie ograniczenia, hulaj dusza po prostu, zero wstydu. No ale skoro oglądasz tylko TV Trwam ¯\(ツ)/¯


@Danicen: ja akurat oprócz wypok.ru od 5lat mam bana na radio i TV (programy informacyjne ),
postaram się dla Ciebie znaleźć prorocze słowa Palikota, które wypowiedział w sejmie jak platforma coś #!$%@?ła.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: mam tak samo. W dodatku mam jak na nasze standardy i pracę za "średnia krajowa", sporo oszczędności, które cierpliwie odkładałem, bo ciągle w głowie "jakiś biznes" - gdzie weryfikacja sprowadzała mnie na ziemię, toteż zamiast inwestować, gromadziłem kapitał, który to najpierw zaczął mniej znaczyć gdy rówieśnik z domu obok dostał 1500zl na 3 bombelki, a przestanie jeszcze mniej znaczyć, gdy minimalna wywalą tak w kosmos, że te pieniądze które
  • Odpowiedz
najgorsze, że nie ma alternatywny ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Slamowir: jest alternatywa dla pomysłów 4k minimalnej płacy, rządowej TV, dalszego psucia sądownictwa i żenującego poziomu polityki zagranicznej: każda inna partia
  • Odpowiedz
zastanawiałeś się dlaczego uwolniłeś się od prywaciarzy i zacząłeś zarabiać lepiej ? już śpieszę wytłumaczyć, otóż PiS dał ludziom 500+ oraz 13 emeryturę i wpompował na rynek pieniądze, które ty teraz zarabiasz i nagle zrobił się z ciebie kapitalista i jęczysz, że cię okradają, jesteś ignorantem


@szczam_na_mlodziez: Tak, rząd rzucił 40 miliardów z 500+ na rynek i cała Polska z tego się żywi!! o #!$%@?, zaraz umrę ze śmiechu. Takich
  • Odpowiedz
@ajuto00: no chyba cię #!$%@?ło jak napisałem, że się z tego żywi cała Polska, ale może ty akurat masz szansę rzucić robotę w Januszexie i spróbować na etacie w budżetówce, bo lepsi od ciebie uciekli do korpo, więc konkurencji na tym etapie nie masz żadnej
  • Odpowiedz
bo nie opłaca się wydać 250zl na paliwo i chodzić do pracy za 1750zl, gdy państwo daje na ich bombelki 15000zl. Po co ma się przemęczać xD


@ravau: no ale to było przez tą patologię, że 500+ na pierwsze zależał od dochodów. Teraz powinno się to zmienić, no chyba, że dodatkowe 1750*12 w skali roku to dla takiej rodziny to pryszcz :)
  • Odpowiedz
ak, rząd rzucił 40 miliardów z 500+ na rynek i cała Polska z tego się żywi!! o #!$%@?, zaraz umrę ze śmiechu. Takich speców od makroekonomii nam w Polsce brakuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajuto00: to chyba nie czytałeś na wypok.ru, ze pisowskie srenrniki wpłynęły na inflację w całej EU :).
Generalnie biorąc pod uwagęlogikę wykopków dobrze to świadczy o sile naszej waluty ( ͡°
  • Odpowiedz