Aktywne Wpisy

LonNon +72
Dziewczyna dała ogłoszenia że ma 23 lata i szuka pracy...
Oto odpowiedź małolatki z HR XD
#hr #heheszki #pracbaza #przegryw #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #januszex
#studbaza
Oto odpowiedź małolatki z HR XD
#hr #heheszki #pracbaza #przegryw #humorobrazkowy #logikarozowychpaskow #januszex
#studbaza

raszko754 +195
Powoli zaczyna mnie wkurwiać że z gościa który spożywa alkohol u siebie w domu i to transmituje w sieci robi się totalnego kryminaliste gorszego od liderów kiboli, kobiet promujących e-prostytucje wśród młodych nastoletnich dziewczynek, sutenerów którzy mają na koncie wyroki za porwania kobiet, narkomanów, sterydziarzy, dziwkarzy którzy zostawili dzieci i rodzinę dla internetowego poklasku, osób promujących łamanie prawa i promotorów pato -prawilniactwa wśród nieletnich. Kurwa to jest absurd
#danielmagical #famemma
#danielmagical #famemma





Aktualnie mam w garażu Optimę GT z 2017 i Focusa ST-Line 2019 , z racji segmentu porównuję przede wszystkim do Optimy.
- Prowadzenie - jest bardzo słabe, wręcz tragiczne, przy 180-200km/h na autobanie nadwozie podskakuje jak #!$%@? i generalnie auto bardzo slabo radzi sobie z nierównosciami poprzecznymi. W porównaniu do Optimy jest kiepsko, w porównaniu do Focusa z CCD to w ogóle przepaść.
- Wyciszenie to żart - słychać silnik, opony, wydech, wiatr, odgłosy pracy zawieszenia. Znowu dużo gorzej niż Optima, a nawet Focus.
- Wykończenie - jest w miarę. Zdecydowanie za dużo piano black na środku, ale za to boczki i fotele w alcantarze na spory plus. Do tego skóra na kierownicy przyjemniejsza niż w Optimie. Tu Focus nie ma w ogóle podejścia.
- Komfort - żart. Zestrojenie zawieszenia twarde i nerwowe. Fotele za ciasne w tyłku, twarde i niewygodne, jak to u VAGa. Po 100km drętwieją pośladki, a jestem raczej szczupły (i wysoki). Optimą przejeżdżam 1200km z przerwami tylko na tankowanie, wysiadam i czuję się jak po kilkudziesięciu km w Superbie.
- Przestronność - przeciętna, Optima ma minimalnie mniej miejsca na głowę z przodu (oba auta z panoramą), ale za to więcej miejsca na nogi z przodu (tu również za szerokość) i z tyłu.
- Infotainment - nie jest tak źle jak u Forda (SYNC to jest w ogóle jakiś niewypał), ale usunięcie jakichkolwiek gałek i przycisków umożliwiających szybki dostęp do poszczególnych funkcji to strzał w stopę. Niestety VAG przesadził tu z oszczędnościami i aktualnie obsługa infotainmentu u Koreańczykow jest po prostu szybsza i łatwiejsza.
- DSG - muszę przyznać, że działa dużo lepiej niż jeszcze kilka lat temu, chociaż nadal ma tendencję do niepotrzebnego redukowania i wyrywania do przodu przy nieznacznym wciśnięciu gazu. Charakterystyka pracy hydrokinetyków (czy to AT6 u Kii, czy A8 u Forda) jest znacznie lepsza, przy praktycznie niezauważalnej różnicy w szybkości zmiany biegów.
...także koniec końców Superb to całkiem fajnie wyglądające auto, ale niestety wali sandałem. Za to co oferuje, jego cena jest zdecydowanie za wysoka. Nieważne co tam na ten temat bajdurzy Zachar albo moi koledzy.
#motoryzacja
(obrazek z internetów)
Optima do SuperB nie umywa się nawet.
I to KAŻDY Ci powie, nawet twoi koledzy.
P.S. Jeździłem 1 i 2gim.
@sl1der: xD
i #!$%@? błagam, nie SuperB, tylko Superb.
@chwed: otóż nie tym razem. Ostatnio A8 dostało apdejt softu i robi robotę jak należy. Bardzo dobrze dobiera biegi i bardzo fajnie pozwala się kontrolować gazem. DSG nadal nie robi tego dobrze (chociaż znacznie lepiej niż jeszcze nie tak dawno temu).
Jak był I model tej Skody to producent przedstawiał jako super B i tak zostało.
@sl1der: ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
nigdy w życiu. Super-BE to na Superba mówią wąsate złotówy i nieogarnięci sprzedawcy.
Superb to jest normalne, legitne słowo w angielskim, oznaczające "wspaniały"/"lepszy" - i tak wlasnie się ten samochód nazywa.