Wpis z mikrobloga

Właśnie wyrwałem się z toksycznego związku. Od 5 rano nie śpię, teraz zacząłem rzygać. Odkryłem, że typiara od roku leciała na dwa fronty a za tydzień mielibyśmy 5 rok jak się poznaliśmy. Najgorsze, że na koniec ukryła przed wszystkimi fakt, że ze mną mieszka i przed wszystkimi zrobiła że mnie wariata, który nie chce się od niej odczepić. A jeszcze przedwczoraj pisała mi, że chce iść ze mną na terapię i wszystko naprawiać, potem pojechała do niego.
Możecie mi powiedzieć skąd się takie gnojówki biorą.
Jedyna dobra rzecz jaką mam z tego związku to, że pokazała mi wykop.
Dajcie proszę jakieś słowie wsparcia albo chociaż plusika, bo typiara była takim manipulatorem, że nadal mam ochotę do niej wracać i to naprawiać. (,)
#zwiazki #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #logikaniebieskichpaskow
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madaxas: To całkiem ciekawe, ze kiedy kończą się związki to zwykle od faceta słyszę jakieś w miarę logiczne argumenty czemu tak się stało, a za każdym razem jak kończy się związek baby to słyszę, ze chlopak był psychiczny, szalony, njezrownowazony i praktycznie każdy miał bordera. Nie martw się, wszyscy przytakują takim sensacjom, ale za bardzo już nikt w to nie wierzy.

  • Odpowiedz
typiara od roku leciała na dwa fronty

za tydzień mielibyśmy 5 rok jak się poznaliśmy.


@ZercaMirkoslaw: Nie chcę Cię dobijać, ale obawiam się że przez te 5 lat tych frontów było więcej niż tylko dwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Jedyny + to zaliczona teraz szukaj następnej i zrób to samo zabawa przede wszystkim będzie co po latach opowiadać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@madaxas: pewnie jeszcze włamała Ci się na telefon i skasowała wszystkie swoje zdjęcia tak, że tylko ci screeny zostały?

  • Odpowiedz